ביולוגיה אקולוגית ביולוגית וקיימות

כללי

תיאור התכנית

PhD המערכת האקולוגית ביולוגיה וקיימות

ההתמקדות העיקרית באקולוגיה, כלכלה סביבתית, שימור, חקלאות ימית, התנהגות בעלי חיים, טקסונומיה מולקולארית וגנטיקה מולקולרית, בעיקר בקשרים בין היבטים אלה. באשכול יש רמה גבוהה של פעילות מחקרית בקרב אנשי סגל אקדמי, פוסט-דוקטורט ותלמידי מחקר לתארים מתקדמים. באשכול יש רמה גבוהה של פעילות מחקרית בקרב אנשי סגל אקדמי, פוסט-דוקטורט ותלמידי מחקר לתארים מתקדמים.

חוזי מחקר

 • התנהגות בעלי חיים / תקשורת
 • המגוון הביולוגי ושירותי המערכת האקולוגית
 • ביולוגיה ימית של החוף והחוף
 • ניהול אקולוגי
 • כלכלה של איכות המים וניהול קיימא קיימא
 • אקולוגיה אקולוגית, מודלים וביולוגיה מתמטית
 • ביולוגיה של מים מתוקים / ביולוגיה של דגים
 • מינים פולשניים והשפעתם
 • אקולוגיה מולקולרית, שיטתיות ופילוגיאוגרפיה באצות, צמחים, חסרי חוליות, דגים ויונקים
 • חקלאות בר קיימא של רכיכות ואצות
 • שימושי קרקע עירונית, כלכלה וניהול
 • הערכת המגוון הביולוגי, תוכניות חקלאות סביבתית ופנאי בחוץ כולל שימוש ב- GIS ובמדיניות כלכלית מרחבית
 • אקולוגיה של חיות בר, במיוחד של ציפורים ויונקים

דרישות כניסה

תואר מחקר מציע לך את ההזדמנות לפתח את כישורי המחקר שלך ולהוכיח את עצמך כחוקר. המלכה מחויבת להעצמת המחקר וההוראה המחקרית ומציעה הזדמנויות מחקריות לתארים מתקדמים בכל תחומי הלימוד. מסלולי המחקר הבאים לתארים מתקדמים בתחום זה הם:

דוקטור לפילוסופיה (מאסטר פילוסופי)

דרישות כניסה

הדרישה האקדמית המינימלית להתקבל לתואר לתואר שני היא בדרך כלל תואר שני תואר שני תואר ראשון מן בריטניה או ROI הוא ספק, או הכשרה מקבילה מקובלת על האוניברסיטה. מידע נוסף ניתן לקבל על ידי פנייה לבית הספר.

מצב לימוד / משך

ההרשמה היא על בסיס משרה מלאה או חלקית, בהנחיית צוות פיקוח הממונה על ידי האוניברסיטה. אתה צפוי להגיש את התזה שלך בתום שלוש שנים של רישום במשרה מלאה לתואר שלישי, או שנתיים עבור MPhil (או במשרה חלקית שווה).

עברית דרישות שפה

סטודנטים בינלאומיים (כאשר אנגלית אינה שפתם הראשונה), חייבים להיות מסוגלים להפגין את מיומנותם באנגלית. אזרחים ללא EEA לעמוד גם בבריטניה אשרות ההגירה (UKVI) דרישות הגירה בשפה האנגלית למטרות ויזה. עדותו של ציון IELTS * 6.5, עם לא פחות מ 5.5 בכל רכיב (* נלקח בתוך 2 השנים האחרונות) נדרש.

אם אתה צריך לשפר את כישורי השפה האנגלית שלך לפני שתזין את התוכנית הזו, השותף שלנו INTO המלכה של אוניברסיטת בלפסט מציעה מגוון של קורסים בשפה האנגלית. קורסים אינטנסיביים וגמישים אלה נועדו לשפר את יכולתך האנגלית להיכנס לתוכנית זו.

מאפיינים מיוחדים

לקבוצה מגוון רחב של קשרים בינלאומיים ולאומיים חזקים והיא נהנית ממרכזי מחקר יישומיים כגון Quercus, המתמחה בביולוגיה של שימור ומגוון ביולוגי. בית הספר מעורב גם במכון האוניברסיטה למען עולם בר קיימא.

לסטודנטים יש גישה למעבדות ומשרדים מודרניים שממוקמים במרכז הביולוגיה הרפואית, קרוב לאתר הלניון הראשי. לסטודנטים יש גם גישה למעבדה הימית של האוניברסיטה, הממוקמת בפורטאפרי, ישירות במיצרים של סטראנגפורד לאג (גשר הים הגדול ביותר באיים הבריטיים), ומתקנים אלה משמשים את אנשי הצוות והתלמידים, ומבקרים בינלאומיים.

בשל הגיאולוגיה הייחודית של צפון אירלנד, אקלים מתון, קו חוף ארוך יחסית ותולדות ארוכות של חקלאות מיושבת, יש לנו מגוון רחב של בתי גידול מעניינים, המספקים סביבה מגרה ומאתגרת עבור אלה המעוניינים להמשיך במחקר בתחומים אלו.

תחזיות קריירה

postgraduates המלכה לקצור רווחים חריגים. יוזמות ייחודיות, כגון תואר פלוס וחוקר פלוס לחזק את מחויבותנו התעסוקה, בעוד תוכניות מנהיגות ביצוע חדשניות לצד אינטגרציה סטרלינג עם מומחים עסקיים מסייעות לתלמידים שלנו לקבל תפקידי מנהיגות מפתח הוא ברמה לאומית והן ברמה בינלאומית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ... קרא יותר

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ten universities in the UK for Research Intensity. קרא פחות