קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לניהול ומנהל יחסי העבודה של Rutgers (SMLR) הוא מקור המומחיות המוביל בעולם העבודה, בניית ארגונים יעילים וברי קיימא ושינוי יחסי העבודה. בית הספר מורכב משני מחלקות - האחת מתמקדת בכל ההיבטים של ניהול משאבי אנוש אסטרטגיים והאחרת המוקדשת לתמחויות במדעי החברה הקשורים ללימודי עבודה ויחסי עבודה - עם סגל ממגוון רחב של רקע משמעתי.

המחלקה לניהול משאבי אנוש מתמקדת בכל ההיבטים של ניהול משאבי אנוש אסטרטגי, כולל הבנת התפקיד של משאבי אנוש בקביעת הצלחה אישית וארגונית וניהול משאבי אנוש בהקשר הגלובלי. המחלקה ללימודי עבודה וקשרי עבודה לומדת ומלמדת על כל היבטי העבודה וקשרי התעסוקה ובמיוחד כיצד ייצוג קולקטיבי ומדיניות ציבורית יכולים לשפר את רווחתם של העובדים.

בנוסף, SMLR מספק תוכניות רבות להשכלה מתמשכת ולימודים, הנלמדות על ידי חוקרים ברמה עולמית ומומחים מומחים.

הִיסטוֹרִיָה

SMLR הוקמה במקור על ידי פעולה של המחוקק של ניו ג'רזי בשנת 1947 כמו המכון לניהול יחסי עבודה (IMLR). בדומה למקביליה שנוצרו בשאר המדינות התעשייתיות הגדולות, הוקם המכון לקידום צורות חדשות של שיתוף פעולה בתחום העבודה, בעקבות התסיסה התעשייתית בתום מלחמת העולם השנייה. זה הפך רשמית לבית הספר בקמפוס הדגל של אוניברסיטת מדינת ניו ג'רזי בניו ברונסוויק / Piscataway בשנת 1994. לחץ כאן כדי לקרוא על ההיסטוריה של חינוך עבודה ב Rutgers ו- IMLR.

למה SMLR

SMLR מספק חווית למידה ייחודית, שבה תוכל:

  • למד מן המצוטט ביותר פרסם סגל.
  • התנסות בשיטות הוראה חדשניות.
  • רשת עם מובילי התעשייה.
  • קבל הזדמנויות תעסוקה.

במבט ראשון

  • סטודנטים: 1,597 (במשרה מלאה ומשרה חלקית)
  • סגל: 50 (במשרה מלאה)

מאפיינים

  • שלוש תוכניות לתואר ראשון עם התמחות שונה מוצעות, שתי תוכניות BA בשיתוף עם בית הספר לאמנויות ומדעים ותוכנית BS, אשר ניתן להשלים באינטרנט. חקור שעשוי להתאים לצרכים ולאינטרסים שלך.
  • בית הספר מציע שני תארי מאסטר מכובדים: MHRM ו- MLR. הפקולטה גם מנהלת דוקטורט. תואר ביחסים תעשייתיים ובמשאבי אנוש, עם סיום לימודיו לתפקידי מחקר ואקדמיה.
  • מחקר החוקר את הטבע המשתנה של מקום העבודה ומחזה אותו הוא מרכיב מרכזי במשימת בית הספר.
  • מספר מרכזים ותכניות המתמקדים במחקר מובילים ושיפור כוח העבודה. תוכניות החינוך המתמשך כוללות עבודה חינוך ומחקר עכשיו (LEARN) ו Rutgers "החינוך המבצעת.110883_pexels-photo-1595391.jpeg
התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

Rutgers University

ד"ר Ph.D. תוכנית בתחום יחסי עבודה ומשאבי אנוש (IRHR) היא תכנית בין-תחומית המסייעת לסטודנטים לתואר ראשון במכללה או באוניברסיטאות או במחקרי מחקר. ... [+]

ד"ר Ph.D. תוכנית בתחום יחסי עבודה ומשאבי אנוש (IRHR) היא תכנית בין-תחומית המסייעת לסטודנטים לתואר ראשון במכללה או באוניברסיטאות או במחקרי מחקר. תוכנית IRHR מיועדת לאנשים שרוצים:

ללמוד את עולם העבודה בכלכלה הגלובלית הדינמית שלנו, כולל כיצד היחסים התעסוקתיים משפיעים על ארגונים, עובדים וחברהעבודה עם חוקרים מובילים, מומחים ארציים ובינלאומיים מוכרים במגוון רחב של נושאים ביחסים תעשייתיים ובמשאבי אנושלהיות חוקרים מובילים. התלמידים לומדים כיצד לעצב, לנהל ולפרסם מחקר קפדני בכתבי עת מדעיים כגון האקדמיה לניהול Journal, האקדמיה למנהל סקירה, תעשייתי יחסי עבודה סקירה, יחסי תעשייה , ו Journal of Applied Psychology , בין היתר.לפתח מיומנויות הוראה על ידי עבודה כעוזרי הוראה והוראת הקורסים שלהם.מטרות למידה לתלמידיםלהשיג יכולת מסובכת, יכולת מחקר, מנהיגות ביחסים תעשייתיים ובמשאבי אנושלעסוק ולנהל מחקר מקוריהיכונו להיות אנשי מקצוע בקריירה הדורשים הכשרה ברמה הגבוהה ביותר במדעי החברה, העוסקים בנושאים הקשורים ליחסים תעשייתיים ומשאבי אנושממשל והרשאה... [-]
ארצות הברית Piscataway Township
September 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
94, Rockafeller Rd
08854 Piscataway Township, New Jersey, ארצות הברית