קרא את התיאור הרשמי

המכללה למדעי החברה מתייחסת לאתגרים הגלובליים ולהזדמנויות הקשורות לגורמים הפיזיים, ההתנהגותיים והכלכליים המשפיעים על בריאותם ופיתוחם של יחידים, משפחות וקהילות.

החזון שלנו הוא להוביל את המכללה ארצית באמצעות תוכניות מחקר אקדמי חדשניים המכינים אנשי מקצוע מהמאה ה -21.

משפחה ומדעי הילד

  • התוכניות מדגישות את בריאותם ופיתוחם של ילדים ומשפחות באמצעות חינוך, מחקר ושירות לקהילה.
  • ההזדמנויות המקצועיות בתחום זה גדלו בשל הזדמנויות חדשות שהתעוררו בעקבות ההתמקדות הלאומית ברווחת המשפחות והילדים.
  • תוכנית הדוקטורט בנישואין ובטיפול משפחתי מוסמכת על ידי הוועדה להסמכה לנישואין ולטיפול משפחתי.
  • סטודנטים יכולים להשלים את הדרישות כדי להפוך מחנך מוסמך למשפחה, בחסות המועצה הלאומית ליחסים משפחתיים (NFCR).

משפחה ומדעי הילד הוא יותר מאשר עובדים עם אנשים - אנו שואפים לעשות את ההבדל בחייהם. אנו מציעים תכניות לימודים לתואר ראשון ולסטודנטים לתארים מתקדמים, העוסקים בצרכים של ילדים, נוער, מבוגרים ומשפחות לאורך החיים, תוך שימת לב מיוחדת למשפחות המורכבות.

R1 אוניברסיטת מחקר

ברית המועצות לשעבר היא אחת מתוך 115 מוסדות בלבד המסווגים כ"אוניברסיטת מחקר של R1 ... (פעילות מחקרית גבוהה ביותר) "בקטלוג קרנגי למוסדות להשכלה גבוהה.

שיתוף פעולה

סביבת מחקר בינתחומית מאפשרת למידה משותפת בין דיסציפלינות, סגל ומחברים. רוח יזמית זו במחלקה אחת מעוררת סקרנות ומייעלת את הביצועים.

תחומי עניין בפקולטה

סגל מוערך של סגל מאפשר לסטודנטים הזדמנות ללמוד נושאים עם חוקרים מקצועיים אשר חולקים את האינטרסים שלהם.

מרכזים

המכון למשפחה

מדינת פלורידה מדינת מכון המשפחות מייצר מידע חדש, רכבות מקצוע, ומודיע קובעי המדיניות לגבי משפחות בפלורידה, באזור, ואת האומה.

מרכז על בריאות טובה יותר

התמקדות בפיתוח ובדיקה של מודל להשכלה גבוהה ולתכניות מבוססות קהילה לטיפול בבעיות בריאותיות באוכלוסיות חלשות.

מרכז לזוגות

MFT דוקטורנטים מאומנים בטיפול סיסטמי, או יחסיים. לאורך החיים, אנו קיימים במספר מערכות יחסים אשר באופן ישיר ועקיף להשפיע על הרווחה שלנו.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

במדעי ההתפתחות האנושית ומדעי המשפחה (HDFS) Ph.D. אנו מאמנים תלמידים להפוך לדור הבא של חוקרים, סגל אוניברסיטאות וחוקרים. הבוגרים שלנו השיגו בהצלחה עמדות על פי בחירתם בחלק ... [+]

במדעי ההתפתחות האנושית ומדעי המשפחה (HDFS) Ph.D. אנו מאמנים תלמידים להפוך לדור הבא של חוקרים, סגל אוניברסיטאות וחוקרים. הבוגרים שלנו השיגו בהצלחה עמדות על פי בחירתם בחלק מהמוסדות האקדמיים המובילים במדינה.

תוכנית הלימודים של HDFS מטפלת בתהליכים יחסיים ומשפחתיים במשפחות בנות זמננו, כגון זוגות משותפים, משפחות של גירושים ונישואין שניים, משפחות צבאיות ומשפחות אומנה. הפקולטה מצטיינת במחקרם על קשרי ידידות לילדים, דינאמיקה זוגית, אלימות זוגיות אינטימית, פרקטיקות הורות, סוציאליזציה גזעית, בין נושאים אחרים.... [-]

ארצות הברית Tallahassee
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 - 5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

תוכנית הדוקטורט של נישואין משפחה טיפול (MFT) יש היסטוריה ארוכה ועשירה. התכנית מתייחסת לתהליכים משפחתיים ולתערבויות יחסיים הנתמכות על-ידי אמפיריות למשפחות מגוונות של היום ... [+]

תוכנית הדוקטורט של נישואין משפחה טיפול (MFT) יש היסטוריה ארוכה ועשירה. התכנית מתייחסת לתהליכים משפחתיים ולתערבויות יחסיים הנתמכות על-ידי אמפיריות למשפחות מגוונות של היום באמצעות מעורבות במחקר פרוגרמטי ובהכנה קלינית מתקדמת.

הדגש שלנו הוא על מתן ההכשרה הנחוצה כדי להפוך לחוקר מצויד היטב לתפקיד אקדמי תוך קידום המומחיות הקלינית. התוכנית מיועדת לייצר מנהיגים MFT אשר מושקעים לתרום ידע מדעי באמצעות תוכניות מחקר מתוחכמות.... [-]

ארצות הברית Tallahassee
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 - 5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית