קרא את התיאור הרשמי

ESPM

ESPM נולד ב 1951 באמצעות פרויקט של רודולפו לימה Martensen, השתתפות הזמנה פייטרו מריה בארדי, אז מנהל המוזיאון לאמנות בסאו פאולו (MASP) - ונתמך על ידי אסיס שאטובריאן, נשיא Associated עיתונים ב זמן בקבוצת התקשורת הגדולה בברזיל. עם השם של ספר פרסום MASP, שנערך בתחילה חדר במוזיאון.

בניהולו של Martensen ואת הסלוגן "Teach שעושה", בית הספר נפגש באותה עת, אנשי מקצוע בשוק כדי לספק קורס חינם שלך; אבל שמרה על הפילוסופיה הנוכחי של תמיד לשייך את התרגול עם התיאוריה, שכיום שמאפיין קורסים באוניברסיטה ביותר.

וזה כבר עם השם של ספר סאו פאולו תעמולה נותר מותקן על MASP עד 1955, ואז עברו נחות משלה באותו הבניין, וזכה הייעוד "המעולה". בשנת 1971, אוטו הוגו Scherb השתלט והציע לשנות את השם ל Escola Superior de תעמולה דואר שיווק, נשאר עד היום. עם התמיכה של אנטוניו Delfim נטו - אז שר אוצר הזמן וגם מייצג של USP - הקורס הותאם עבור הפורמט של ארבע השנים של קורסי תקשורת ואז נוצרו וזמן קצר לאחר מכן, מוכר על ידי משרד החינוך.

המשימה, חזון וערכים

המשימה

לייצר ערך עבור מנהיגים בחברה להרכיב ושנאים לחינוך.

חזון 2020

היה המוסד החינוכי החשוב ביותר, למידה ומחקר - בתקשורת, ניהול טכנולוגיה - שוק בכיוון.

ערכים

  • קיים כלכלי, חברתי וסביבתי
  • שיפור וקידום התרבות הברזילאית
  • מערכת חברתית המבוססת על יוזמה חופשית, חופש הביטוי, סטנדרטים אתיים מריטוקרטיה
  • טרנספורמציה, יצירתיים וחדשניים, כמו המניע העיקרי של מעשינו
  • אנשים מחויבים, מכובדים ומוערכים
התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

ESPM

c) Bolsas concedidas for agências de fomento, incluindo: Quota de bolsas associadas ao Programa de Suporte à Pós-Graduação de Instituções de Ensino Particulares (PROSUP) ... [+]

c) Bolsas concedidas for agências de fomento, incluindo: Quota de bolsas associadas ao Programa de Suporte à Pós-Graduação de Instituções de Ensino Particulares (PROSUP) / Cursos Novos / Capes (seleção anual); Bolsas individuais pleiteadas junto fapesp (conforme calendário da Agnncia).

[-]
ברזיל São Paulo
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית
ESPM

התכנית הבוגרת בתקשורת במובן סנסו לצרכן Practices ESPM (PPGCOM ESPM) החלה בשנת 2006 עם המהלך של מאסטר האקדמי והיה קורס דוקטורט אושרה בשנת 2012. מטרתו להכשיר פרופסורים וחוק ... [+]

מידע Program

התכנית הבוגרת בתקשורת במובן סנסו לצרכן Practices ESPM (PPGCOM ESPM) החלה בשנת 2006 עם המהלך של מאסטר האקדמי והיה קורס דוקטורט אושרה בשנת 2012. מטרתו להכשיר פרופסורים וחוקרים בכירים המתמחים בפעולות לאומיות ובינלאומיות, מסוגלים לבצע ולהוביל פעילויות מחקר, הדרכה וחינוך בתחום התקשורת וצריכה. הסגל והסטודנטים שלה יש מוערך ייצור אינטלקטואלי ברמת מקסימלית ידי שכמיות.

דיפרנציאלי גישה

הפער של התכנית נשוא נחקר: הוא PPGCOM הברזילאי הראשון והיחיד המוקדש כולו לחקר הממשק בין תקשורת לבין צריכה ואת מערכות היחסים שהוא נסח. ניתוח ביקורתי של חברת ההמונים והצריכה, על תרבויות התקשורת וחשבונות הון, כולל לימוד של תיאוריות קלאסיות לדון בגישות עכשוויות. זוהי עדיפות של PPGCOM קידום הסביבה אינטלקטואלית מחויבת סדר יום המדעי הלאומי ובינלאומי והפיתוח של חברה ברזילאית.... [-]

ברזיל São Paulo
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית