קרא את התיאור הרשמי

על Acadia Divinity College

Acadia Divinity College (ADC) נמצאת בקמפוס של אחת מהאוניברסיטאות הוותיקות והמכובדות ביותר באקדמיה הקנדית בקנדה, אוניברסיטת אקדיה. כסמינר הרשמי של המטביל הקנדי של אטלנטיק קנדה (CBAC) ו הפקולטה לתיאולוגיה של אוניברסיטת אכדיה, ADC יש היסטוריה מכובדת של לצייד נוצרים עבור במשרה מלאה והתנדבות המשרד בקנדה ובעולם. במסגרת תכנית הלימודים לתואר ראשון במשרה חלקית במשרה חלקית ברווקים, תואר שני ודוקטורט, וכן תוכניות המשך, מתמודדים הסטודנטים של ADC על ידי הפרופסורים שלהם לשאול שאלות, לחקור את עומק אמונתם ולטפח את מתקשר, בין אם אקדמי או מקצועי, באמצעות הדרכה אינטלקטואלית קפדנית, היווצרות רוחנית משמעותית, ניסיון מעשי במשרד.

ההשפעה של ADC היא מקומית וגלובלית. אוכלוסיית הסטודנטים המגוונת שלנו, המונה מעל 200 סטודנטים, מגיעים מכל רחבי קנדה ומעל ל -12 מדינות ומייצגים 15 כתות. באמצעות שותפויות מגוונות שלנו, התלמידים יכולים ללמוד, מחקר, מתמחה בכמה מהערים הגדולות בעולם או ביותר כפרים מרוחקים בצפון קנדה.

אנו מחויבים לצייד גברים ונשים מרקעים שונים והקשרים כדי לשרת אחרים באהבה ובידע של ישו כדי לקבל ביטחון בדברו של אלוהים לדבר עם המציאות של החיים היום על ידי:

פיתוח ידע: אנו מלמדים בקפדנות אקדמית ומחויבות נאמנה. אנו מטפחים מיומנויות במחקר ובלמידה לאורך החיים. אנו מייצרים מחקר ופרסומים לבניית ידע ולחקור רעיונות חדשים.

טיפוח צורה אישית: אנו מקדמים את היווצרות הנוצרים ומטפחים קהילה יחסיים. אנו מדגישים את חקר הזהות, ההבנה העצמית והצמיחה האישית.

טיפוח מיומנויות: אנו מפתחים יכולות עבור משרד הכנסייה שירות נוצרי רחב יותר. אנו מנחים מנהיגים בשיתוף עם כנסיות מקומיות וסוכנויות אחרות.

ADC מוסמכת על ידי איגוד בתי הספר התיאולוגיים בארצות הברית ובקנדה .

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

Acadia Divinity College

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ב Acadia כדי לקבל את האנרגיה, הכישורים, ואת עומק אתה צריך עבור ארוך לגרור את המשרד ואת לחדד את האפקטיביות כמנהיג נוצרי. קח קצת זמן לחקור את ... [+]

ד"ר אכדיה של משרד יעזור לך על ידי:מתן הזדמנויות עבור כיבוד אישי דרך הפולחן, ידידות, ועידוד בעוד בקמפוס בסביבה יפה כמו נסיגה של עמק אנאפוליס של נובה סקוטיה.להעשיר את הנפש ואת הנשמה על ידי הולך עמוק יותר דרך לימוד מתקדם של כתבי הקודש ואת התיאולוגיה.העמקת החיים הרוחניים שלך באמצעות קורסים וחברות במבנה הרוחני.חיזוק כישורי המשרד והמנהיגות באמצעות קורסים מעשיים מתקדמים של אנשי מקצוע.עוזרים לך לנהל מחקר חדשני כדי לגלות תובנות לגבי יעילות המשרד במאה ה -21.... [-]
קנדה Wolfville
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Acadia Divinity College - Equipping Christians to Serve