Charles University Second Faculty of Medicine

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

תלמידים לבחור את הפקולטה שנית למצוינות במחקר ובהוראה היוצאות דופן, בגלל מסורת גאה של ידידות ואחדים בקרב מרצים, סטודנטים וסגל מנהלי, וחווית הסטודנט הייחודית שאנו מציעים. המחויבות שלנו מכין מקצוע מוצלח טיפול רפואי ראשוני או מבוסס חולים עושות הסגל שלנו בחירה יוצאת דופן עבור לימודיך.

מצוינות מחקר והוראה

בפקולטה שנית אתם נהנים ממגע יומיומי עם מדענים בעלי שם עולמי כמו גם מנהיגי מחקר בתחומים רפואיים רבים בצ'כיה. אנחנו בעיקר מתמקדים במחקר בתחומי הגנטיקה האנושית הגנומיקה, אונקולוגיה הילדות המטולוגיה, oncogynaecology, הנוירולוגיה רפואת ילדים. אנחנו בקביעות לפרסם את התוצאות שלנו בכתבי העת המדעית הבינלאומית הטובה ביותר. רבים מן סטודנטי צוות והדוקטורט האקדמיים שלנו הם חתני פרסים לאומיים או בינלאומיים ופרסים, והמומחים המוכרים שלנו לטפל ייצוגי ספורט לאומיים. כל זה מספק לך את ההזדמנות הטובה ביותר של להיות מקצועי בריאות בולטת.

ניסיון של החולים האוניברסיטאי הגדול ביותר בארץ

תלמידים מבלים את רוב ההכשרה המעשית שלהם מוטול חולים האוניברסיטאי, הבסיס הקליני של הפקולטה שנית לרפואה באחד מבתי החולים הגדולים ביותר שפותחו במרכז אירופה. החולים מוטול אוניברסיטת מספק טיפול בכל התחומים הרפואיים לתושבי פראג כולה בצ'כיה. היא מפורסמת בזכות טיפול מטופליה VIP מכובדים, כולל נשיא צ'כיה. יש לו מספר כולל של כ 2 300 מיטות, מתוכן 690 מופיעות בקטע רופאי הילדים, ואילו חלק מבוגרי 1 230 מיטות. מדי שנה, יותר מ -70 000 חולים מתאשפזים החולים, ויותר מ 750 000 מאושפזים מטופלים. סך של 3 000 צוות רפואי מועסק, כולל 800 רופאים. כל המחלקות רופאי הילדים הם מאוד מיוחדים, עם כמה שירותים רפואיים להיות ייחודי בצ'כיה (אונקולוגיה, המודיאליזה, Epileptology, וכו ').

הסטודנטים הכשרה מעשית גם מתקיים Na Bulovce החולים ואת פראג החולים האוניברסיטאי הצבאי.

רופאי ילדים - בונוס המוסף הייחודי שלנו לחינוך רגיל

לימודי שנית לרפואה היסטורית ממשיך הפקולטה רופאי. למרות שהיא מספקת חינוך רפואי כללי לבוגריה מצליחים כמו פנימיים כמו גם רופאי ילדים (או מומחים בתחומים אחרים), הלימודים שמרה על היקף רחב של רופאי הילדים. בהשוואה לפקולטות אחרות, תלמידים יכולים להכיר טוב יותר עם התמחויות ילדים, כגון נוירולוגיה, המטולוגיה, אונקולוגיה, פסיכיאטריה, אורתופדיה, קרדיולוגיה, רפואת שיניים, בין היתר.

המדינה- of-the-art הוראה ולמידה בסביבה

כסטודנט, אתם נהנים מאובזרים ומתקדמים מבחינה טכנית מתקני מעבדה ומכשירי מחקר מתוחכמים. המבנה החדש (שנקרא 'Žížala' - 'שלשול') מספק המדינה- of-the-art מתקני חינוך ומחקר. כל הנבדקים תיאורטי, פרה-קליניים וקליניים לומדים עם שימוש מרובה של טכניקות עַדכָּנִי אורקולי ומחשב.

מתקנים ושירותים מצוינים

אנו שואפים לספק לך את כל השירותים וצוות תומך שאתה צריך בשביל חווה למידה וחיים נהדרת. כסטודנטים, יש לך בבית חדרי הרצאות לרשותכם עם מתקני מחשב המאפשר גישה למאגרי מידע ברשת ביבליוגרפיים, ספרייה מצוידת היטב עם אזורים בספרות הלועזית ורגיעה, חדר קפה מועדון הסטודנטים. רכז 'הבינלאומי הסטודנטים שלנו הוא תמיד מוכן לענות על כל השאלות שלך, לדאוג לצרכים שלך ולעזור לך לפתור בעיות תלמיד-בחיי היומיום.

גישה בודדת וסביבת 'משפחה'

הלימודים שנית מדורגים בין פקולטות קטנות. המרצים הנוחים לעומת סטודנטי 1: 2 היחס (בתכנית באנגלית) גישה אישית לשפר את איכות ההוראה, המאפשרים לתלמידים להרגיש לגמרי בבית בפקולטה. בתור סטודנט בינלאומי, יש לך את היתרון של לדעת בעצם כל הקולגות שלך, כך שאתה יכול לסמוך על ידידותיות ותמיכה בתוך הקבוצה.

הכרה בינלאומית רחבה

התארים מטעם הפקולטה לרפואה שנית מוכרים באופן מלא בכל מדינות האיחוד האירופי ובארצות הברית ברמה הפדרלית. (לקבלת מידע על הליך הרישוי לעסוק ברפואה, יש צורך ליצור קשר עם הגוף המקצועי של המדינה הרלוונטית.)

הזדמנויות מחקר & הכשרת גלובל

כסטודנט מהפקולטה שנית, אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של תוכניות חילוף מחקר והתמחות בחו"ל. אתה יכול לבלות סמסטר או שנת הלימודים כולה בכמה אוניברסיטאות שותפינו באירופה ובעולם; לעבור תקופת התמחות מעשית בבתי חולים ומכונים רפואיים בכל רחבי העולם (לקרוא על חוויות של תלמידינו); או להשתתף במשימות רפואיות הומניטריות.

חדר לפיתוח כשרונות של אחד

אם אתה לא אוהב רק הרצאות שעושים דברים, אלא רוצה להוכיח את הכשרון שלך, אתה תורשה להשתתף ללמד תלמידי בחור צעירים. עד השנה השנייה שלך, אתה יכול להיות שימושי כמו מפגין רפואי בכיתות אנטומיה היסטולוגיה, כמו שאתה קרוב הגיל והמקצוע לתלמידים אחרים ויכול להבין את הבעיות והצרכים שלהם.

קישורי תחבורה מצוינים

מרכז פראג נמצאת במרחק של 15 דקות נסיעה במטרו. היציאה מתחנת המטרו מובילה ישירות אל הכניסה של הפקולטה.

תלמידים מרוצים ובוגרים מוצלחים

על פי הערכה משלהם של ההוראה בפקולטה לרפואה שנית, התלמידים מרוצים בטווח הארוך ובוגרים לבצע בהצלחה בצ'כית בשווקי העבודה בינלאומיות.

חיי סטודנט, בידור ותרבות

סגל מבטיח אווירה נעימה יחסים טובים בין התלמידים והצוות שלו. אגודות הסטודנטים שלנו שואפות לשפר את חיי סטודנט עם אירועים רבים מחוץ למסגרת לימודים, קונצרטים של מוסיקה קלסיות ופופולריים, תערוכות אמנות ותחרויות ספורט, כוללים מסיבת הקיץ מסורתית על ספינה. מטהרים 'שבוע בתחילת השנה הוא הזדמנות תסולא בפז לפגוש סטודנטי הבחור שלך ולהכיר פראג וכן בצ'כיה.

אגודות הסטודנטים Active ומקורי

כחבר של כמה אגודות סטודנט, אתה יכול להשתתף באופן פעיל בכל הפעילויות הללו. מלבד לקיחת חלק באירועים בארגון, אתה יכול לפתח את היצירתיות שלך ככתב או צלם עם Motolák; לסייע בניהול התמחות מעשית בחו"ל עם הפדרציה הבינלאומית של צ'כיה סטודנטים הסתדרויות רפואיות (IFMSA); או לעסוק בתוך קהילת הסטודנטים הבינלאומיים באמצעות איגוד סטודנטים לרפואה בינלאומי (AIMS).

נוחות של מסמכים אלקטרוניים

בשבילך כדי למנוע ניירת מיותרת, אנחנו רצים רבים יישומים אלקטרוניים לרבות יישומי מחקר, הרשמה לבחינה, הערכת הוראת משאבי הוראה אלקטרונית.

ספורט וכושר

כסטודנט, יש לך את ההזדמנות להשתתף במגוון כמלון שנתי קורסי הספורט, וכן קורסי הקיץ והחורף. מרכז הספורט של האוניברסיטה המודרנית Hostivař מספק מתקנים מצוינים עבור-אקווה אירובי, אתלטיקה, כדורסל, Floorball, קיאקים, שחייה, בניית הגוף, סופטבול, כדורעף, גולף, סקווש וטיפוס. אתה יכול לקחת חלק קיאקים, סקי וקורסי אופניים וגם מחזורים שהתקיימו בחוף הים.

אולמות סטודנט נגישים ובמחיר סביר

פראג היא מקום נפלא לחיות ואולמות של מגורי סטודנטים של אוניברסיטת קרל ממוקמים ברחבי העיר. רוב התלמידים שלנו להישאר באולם Kajetánka, הממוקם ליד מניזר Břevnov ופרק ציורי, רק שמונה דקות באוטובוס מהפקולטה וגם במרחק הליכה. הול Komenského ו Hvězda הול גם פופולרי בקרב סטודנטים בינלאומיים.

מיקומים

פראג

כתובת
Charles University in Prague
2nd Faculty of Medicine
V Úvalu 84
150 06 Praha 5 - Motol

פראג, פראג, צ'כיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: