Charles University First Faculty of Medicine

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

צ'ארלס אוניברסיטת בפראג, הפקולטה לרפואה ראשית: מחקר אקדמי הוא כל עומד להשתנות

פקולטה ראשית לרפואה עם כמעט בני 1 200 אנשי צוות 3 400 סטודנטים מייצג את הסגל הרפואי הגדול בצ'כיה. זהו חלק בלתי נפרד של אוניברסיטת קארל בפראג מאז היווסדה על ידי מלך בוהמיה הקיסר של צ'ארלס האימפריה הרומית הקדושה הרביעי בשנת 1348. ככזה, הוא גם בפקולטה לרפואה העתיקה ביותר באירופה המרכזית.

עם זאת, זה לא רק בהיסטוריה המלכותית מדדי כמותיים מרשימים זה יהיה מספיק כדי להפוך את המוסד מוצלח ותחרותי. זה חייב להיות רעיונות, אנשים, יכולות ניהול, אשר בסופו של דבר יהיה אחראי על העתיד, רווח ושמישות של כל מוסד. כדי להשלים את המשימה שלנו, ועל מנת לשקף לא רק את הכח והחיוניות של תוכניות המחקר של הפקולטה, אלא גם עמדתנו הלאומית ושאיפות בינלאומיות, אנו מאשרים את המטרות הבאות:

כדי להיות מרכיב דינמי של מערכת החינוך הרפואית האירופית כדי להפעיל את המחקר הביו-הרפואי החדשני בתוך המסגרת הרחבה יותר של האזור האירופי למחקר כדי להיות מוכר בתור חבר יקר של הקהילה המקומית.

בהקשר הזה:

אנחנו כאן כדי ללמד מקצוע רפואי של העתיד: אנו מספקים לתואר ראשון, לתואר שני ותוכניות מקצועיות של האיכות האקדמית הגבוהה, למדו גם בצ'כית או בשפות אנגליות, רודף מלגה בינלאומית. מצוינות אקדמיות, גירוי של יצירתיות וסקרנות אינטלקטואלית הם הערכים בדירוג מאוד הערכה פנימית תקופתית של סגל ההוראה שלנו. הפקולטה מעודדת ותומכת חניכי מחקר מצטיינים ותוכניות הכשרת מחקר.

אנו מבקשים עבור כשרונות: הסטודנטים שלנו מגויסים מרחבי אירופה, אמריקה, אסיה ואפריקה ותוכניות הלימוד שלנו הם מוכרים באופן קבוע באירופה וארה"ב.

המדע הוא העתיד של כולנו: הפקולטה משקיעה רבות בתשתיות מחקר. המעבדות שלנו לנצל כמעט כל המדינה- of-the-art טכנולוגיות שנמצאות בידי צוות נלהב בעל ניסיון ומוניטין בינלאומי. מימון מפעילות מדעית לאחרונה מייצג את רוב תקציב הפקולטה.

שינוי תמונה של אירופה המשותפת שלנו: הפקולטה עצם נהנתה מ- "on-the-spot" דיאלוג של חוקרים ורופאים. צוותות המחקר שלנו מעורבים בפרויקטים מחקריים הלאומיים מרובים הדגשת שיתוף פעולה בין מדעים בסיסיים וקליניים, יחד עם חוקרים מדיסציפלינות אחרות ממוסדות לא מקצועיות. חשוב לציין, עיסוקנו ב צוותים בינלאומיים ופרוייקטים האיחוד האירופי מגביר בחדות.

הפיכת מדענים ליזמים: תוצאות מחקר מראות התחייבות למחקר בסיסי, קליני ויישומים. הנהגת הפקולטה יחד עם הנהלת אונ' בונת נהלים קבועים של העברת טכנולוגית win-win קשר האקדמיה-תעשייה ב עמיד בכללים אירופיים הקיימים.

מעבר לגבולות קהילת המו"פ: מומחי פקולטה מעורבים בקביעות פופולריזציה של מדע בקרב הקהילה מהצד שלהם הוא מקדמים מודעות ציבורית בתחום בריאות. בשיתוף עם עיתונאים וכלי תקשורת, הרופאים והחוקרים שלנו להתמקד בבעיות רפואה ציבורית הגדולות, אבל גם לעזור להפיץ עובדות מדעיות בסיסיות, להסביר איך עובד מדע מתפתח. החזון שלנו הוא לעזור בבניית החברה המבוססת ידע במונחים רחבים יותר.

הפקולטה

ה פקולטה ראשית לרפואה הוא אחד מארבעת הפקולטות הקמת האוניברסיטה צ'רלס בפראג. הלימודים ראשית לרפואה נוסדו בשנת 1348 מדורג בין חמשת עשרת בתי הספר לרפואה העתיקים ביותר בעולם.

הוראה ומחקר בפקולטה שלנו מכסים כמעט את כל הספקטרום של מקצועות רפואה ובריאות מן המגוון הרחב של מדעים בסיסיים באמצעות התמחויות קליניות. דיסציפלינות חלקם ייחודיים לבית הספר שלנו ברמה הלאומית. אנחנו מכינים רופאים בעתיד, מדענים ואנשי מקצוע בתחום בריאות באופן מודרני וידידותי. היות ואנחנו לא רק בהוראה, אלא גם מוסד מחקר, אנו מביאים לחינוך הממצאים המודרניים ביותר וטכנולוגיה.

חינוך האוניברסיטה בפקולטה ראשית לרפואה מספק לתואר שונה. המספר הגדול ביותר של סטודנטים רודף תוכנית בת שש שנים של רפואה כללית (לתואר MD), או תוכנית החומש לרפואת שיניים (שמוביל תואר DMD).

שתי תוכניות קליניות אלה מוצעות הן בשפות אנגליות והצ'כיות. ישנם שלושה האחרים עד ארבע שנתי תוכניות הראשונות במקצועות בריאות (למשל סיעוד והתמחויות אחרות), חלקם עם האפשרות של הורים, הציעה עד כה רק בשפה הצ'כית. יש גם תוכנית PhD תוססת עם רוב ההתמחויות המוצעות באנגלית. אנחנו גם להכין רופאים לבחינות הלוח שלהם. כמו כן, חשוב לציין כי ישנם שונים תוכניות מבוססות תשלום עבור סטודנטים לתארים מתקדמים. מתקני הלימוד שלנו הנם מודרניים ונוחים, החל אולמות וחדרי סמינרים באמצעות מעבדות, חדרי לימוד וחדרי מחשב. רוב מתקני ההוראה ממוקמים מבנים היסטוריים במרכז פראג, בסמוך náměstí קרלובו, IP פבלובה ו Albertov. הוראה קלינית (מעשית) מתרחשת בעיקר בבית החולים האוניברסיטאי הכללי, עם סיבובים קליניים מסוימים בבית החולים מוטול, Thomayer החולה, חולי Na Bulovce, ובית החולים צבאיים ראשיים.

הבוגרים שלנו למצוא תעסוקה בקלות בצ'כיה ואת שאר העולם. 99,7% של 640 בוגרים (בין 1997 ל -2015) נמצאו מיקום בתוך 6 חודשים של סיום לימודים.

מיקומים

פראג

כתובת
Charles University in Prague, First Faculty of Medicine
Kateřinská 32
121 08 Prague 2
Czech Republic

פראג, פראג, צ'כיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך