קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה Pan-European University (PEU) היא מוסד פרטי להשכלה גבוהה, המציע השכלה אקדמית בכל 3 מחזורי לימוד ב -20 תכניות לימוד מוכרות בחמשת הפקולטות שלו. מאז היווסדה בשנת 2004 סיימו יותר מ -12,000 סטודנטים בלימודי תואר ראשון בפילוסופיה. היצע רחב של תכני לימוד, הנחות מודרניות ומצוידות היטב מבחינה טכנולוגית, כמו גם הכללת אקדמאים ברמה גבוהה בתוכניותיה, הם רק כמה מאפיינים שהאוניברסיטה עשויה להציע לתלמידיה לצייד אותם בחינוך בעל אופי מעשי ליצור מקצוענים מצליחים עם כניסתם לשוק העבודה.

כל אחת מחמשת הפקולטות מספקת דרכים מודרניות של שכר לימוד, כולל גישה אישית, התמחויות אטרקטיביות והכשרה מקצועית בצורה של מקומות עבודה. כל האמור לעיל נועד להגיע אל היעד העיקרי של האוניברסיטה, אשר יהפוך למרכז מוביל של המודרנה בתחום ההשכלה הגבוהה. אנו מחויבים להיות הבחירה האידיאלית שלך עבור התחלה טובה לתוך הקריירה שלך חיים מוצלחים.

היחידה למחקר ופיתוח (2004 ), הפקולטה לכלכלה ויזמות (2005) , הפקולטה לתקשורת (2007 ), פקולטה למשפטים (2005 ) of Informatics (2009) והפקולטה לפסיכולוגיה (2011) .

כמו המוסד הפרטי היחיד להשכלה גבוהה בסלובקיה אנו רשאים להציע דוקטורט. מחקרים באותו זמן מועמדים מתאימים עשויים לשאוף דוקטורט מקצועי, habilitation (פרופסור פרופסור) ו ההשבעה (professorship מלא) ההליכים.

בהיותנו חבר של החזקה מסחרית Prosperita, קבוצת השקעות עם מסורת עסקית יותר מ -20 שנה, אנחנו חלק תיק של אחד העסקים המובילים של חברות משפחתיות של צ 'כיה. החברות משמשת כתנאי מוקדם ליציבות פיננסית וארגונית ומהווה פלטפורמה להיות חלק משוקי ההשקעות וההון הבינלאומיים.

כחלק חשוב מאוד של החינוך ניסיון מעשי הוא המטרה האסטרטגית שלנו. השגת ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודים מאפשרת לבוגרים לצאת לשוק העבודה בעמדה טובה יחסית.

שותפויות תאגידים עם יבמ, איגוד הכדורגל הסלובקי, המרכז הלאומי הסלובקי לזכויות האדם, האיגוד הארצי של סוכני נדל"ן, חדשות ואחזקות מדיה או איגוד הסלובקיות של חברות הביטוח , משרתות בין היתר את המטרה להדגיש היבטים מעשיים של מחקרים. מומחים מוזמנים לתוך שכר לימוד ישיר סמינרים מיוחדים, סדנאות ואירועים מקצועיים מוצעים בשיתוף עם שותפים עסקיים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

Pan-European University

החל משנת 2005 החלה הפקולטה לכלכלה ועסקים להכין את תלמידיהם להצלחה בסביבה הכלכלית הגלובלית. ... [+]

מאז 2005, הפקולטה לכלכלה ועסקים החלה להכין את תלמידיהם להצלחה בסביבה הכלכלית הגלובלית.

מטרתה העיקרית של הסגל היא להכשיר את הבוגרים שיוכלו להביא חידושים לעסקים ולארגונים ולהיות מסוגלים להתערב בשוק העבודה הבינלאומי.

בשנת 2009 עדכנה הפקולטה את תכנית הלימודים לדוקטורט לשעבר, כדי לגשת למתודולוגית התוכן וההוראה ככל הניתן בתנאי הלימוד באוניברסיטאות עסקיות יוקרתי בעולם. כל תהליך ההוראה של הסגל יוצא ממגמות ההתפתחות הכלכלית בסלובקיה וגם בעולם כולו.... [-]

סלובקיה Bratislava
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Pan-European University

הפקולטה לתקשורת המונים פועלת בשוק מאז שנת 2007 בה היא הרחיבה את תחום החינוך בתחום המונים. ... [+]

הפקולטה לתקשורת המונים פועלת בשוק מאז שנת 2007 בה היא הרחיבה את תחום החינוך בתחום המונים.

מטרתו העיקרית של הסגל מתמקדת בפיתוח וחינוך של אנשי תקשורת ושיווק, מציעה להם ידע תיאורטי איכותי, וכן אפשרות להשיג מיומנויות מעשיות שיכולות להיות מיושמות באופן יצירתי מאוחר יותר בדפוס, באינטרנט, במולטימדיה ובפרסום.

שילובם של הפדגוגים המשמעותיים - אנשי חינוך ותיאורטיקאים מיומנים, יחד עם אנשי מקצוע ידועים ומוכרים (בפועל, עיתונאים, מנהלים שונים מתחום הפרסום והתקשורת וסוכנויות יחסי הציבור) הוא ערובה לחינוך המודרני בתחומים האטרקטיביים של תקשורת עיתונאית ותקשורת.... [-]

סלובקיה Bratislava
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Pan-European University

תוכנית הלימוד המשפט הבינלאומי נלמד במחזור השלישי של הלימודים באוניברסיטאות (לימודי דוקטורט), עם שלוש שנות הלימוד הסטנדרטיות בצורה היומית ו / או באורך ארבע השנים של המחקר ... [+]

תוכנית הלימוד המשפט הבינלאומי נלמד במחזור השלישי של הלימודים באוניברסיטאות (לימודי דוקטורט), עם שלוש שנות הלימוד הסטנדרטיות בצורה היומית ו / או באורך ארבע השנים של המחקר החיצוני.

הגדרת פרופיל אקדמי של בוגר:

בוגרת תכנית לימודים לתואר שלישי במשפט בינלאומי למשפט בינלאומי מיושמת בשיטות מחקר מדעיות המכוונות לתחומי המשפט הבינלאומי הפומבי, המשפט הבינלאומי הפרטי וחוק האיחוד האירופי. על בסיס שיטות מדעיות של ידע ומחקר, בוגר יכול לנסח פתרונות מושגים ושיטתיים ולנתח מקורות של המשפט הבינלאומי הפומבי, המשפט הבינלאומי הפרטי וחוק האיחוד האירופי. הוא מבטיח פיתוח נוסף בתחום המשפט הבין-לאומי וקשריו הבין-תחומיים בסביבה המדעית הלאומית והבינלאומית.... [-]

סלובקיה Bratislava
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Pan-European University

הפקולטה לפסיכולוגיה הוקמה בשנת 2011 והיא הצעירה מבין כל הפקולטות של פ"ת. ... [+]

הפקולטה לפסיכולוגיה הוקמה בשנת 2011 והיא הצעירה מבין כל הפקולטות של פ"ת.

מטרתו העיקרית של הסגל היא ללמד את הבוגר העתידי להיות מסוגל ליישם עקרונות פסיכולוגיים, ידע, מודלים ושיטות פסיכולוגיות (בהתאם לאתיקה וההתקדמות המדעית הנוכחית) באופן שיעזור למטופלים בודדים, לקבוצות חברתיות, לארגונים חברות בפיתוח, רווחה ויעילות.

תהליך ההוראה בפקולטה מתמקד בארבעה נושאים עיקריים: עבודה ופסיכולוגיה חברתית, ייעוץ ופסיכולוגיה חברתית. הסגל האקדמי נוצר על ידי אישים בעלי מוניטין בתחום הפסיכולוגיה של בית הספר, החברה, העבודה והייעוץ, וכן גישור. מלבד הפדגוגים הפנימיים, הפקולטה מארחת שיעורים של פסיכולוגים מקצועיים.... [-]

סלובקיה Bratislava
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית