Waseda Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הודעה של הדיקן

Waseda Business School (WBS) שואפת לתמוך אלה שואפים צעד למעלה בקריירה שלהם ומי מתכנן להתחיל קריירה חדשה על ידי לומד בבית הספר לעסקים. החברה שלנו כיום עוברת שינוי מהיר. העולם הוא גלובליזציה, טכנולוגיות חדשות מופיעות ברציפות, והשוק משתנה. כדי לשרוד בסביבה התחרותית הגלובלית, ידע ניהול ברמה עולמית הוא חיוני. אנחנו צריכים לרכוש את היכולת לפתור בעיות - לזהות את מהות הבעיה, למצוא לה פתרון, וליישם את הפתרון - ולפתח מיומנויות מעשיות כדי להתמודד עם הבעיות שעבורן הניסיון שלנו עד כה אינו רלוונטי. WBS היא המקום הטוב ביותר לרכוש ידע בניהול, יכולת לפתרון בעיות, יכולת לפעול ומיומנויות מנהיגות.

WBS החלה כתכנית לחינוך עסקי (תכנית ללא תואר) במכון למדעי מערכות של אוניברסיטת וואסדה ב -1973. היא עברה כמה רה-ארגון מאז, מהיותה בוגרת בית הספר ללימודי אסיה-פסיפיק כדי להציע מסלול MBA בית הספר למוסמכים של המסחר. בחודש אפריל 2016 הוקם בית ספר חדש למינהל עסקים ומימון, בעקבות המיזוג ההתפתחותי של שני בתי ספר לתואר שני: מסלול MBA של בית הספר ללימודים מתקדמים ובית הספר ללימודי מוסמכים, חשבונאות וחוק. בשל התפתחות זו, הן החינוך העסקי והן החינוך הפיננסי התחזקו זה בזה ברמה גבוהה יותר. בנוסף לתכניות MBA הקיימות, בית הספר החדש מציע תואר שני במימון (במשרה מלאה, אנגלית), אשר מושך אליו עניין מכל רחבי העולם. יתר על כן, היא הוסיפה מסלול מימון לתוכנית הלימודים הנוכחית של MBA (מומחיות).

כפי שמציעה הצהרת המשימה שלה, WBS שואפת ליצור ידע מעשי, לפתח מנהיגים עם פרספקטיבה גלובלית, וליצור קהילת למידה. הפקולטה ב- WBS כוללת מתרגלים כגון מנהלים בכירים בעלי ניסיון עשיר, יועצים ברמה הגבוהה ביותר, וחוקרים העוסקים בחזית המחקר בתחומי הניהול השונים. בגלל רוחב הפרופיל של הסגל שלנו, אנו יוצרים ידע מעשי שאינו תיאורית כורסה ואינו פשוט של חוויית ניהול.

WBS יש גם תוכנית MBA בינלאומי ותואר שני במימון, אשר מלמד כולו באנגלית. תוכניות אלה מושכות סטודנטים מכל רחבי העולם. בגלל אלה תוכניות מבוססות אנגלית, אנחנו נמצאים בקשר הדוק עם בתי ספר ברמה העליונה עסקים בחו"ל. חילופי סטודנטים ורמות סגל הן משגשגות. לכן, תקשורת בין-תרבותית היא עובדת חיים ב- WBS, והתלמידים ירכשו פרספקטיבות גלובאליות.

לבסוף והכי חשוב, יש קהילה למידה פנטסטי ב WBS, שבו תלמידים מצוינים של רקעים מגוונים לבוא ביחד. ב WBS, השתתפות התלמידים בלמידה מעודדת מאוד. זהו תהליך למידה דינמי מאוד, שבו התלמידים יוצרים נקודות מבט חדשות ורעיונות על ידי הבעת רעיונותיהם ולמידה מהרעיונות של אחרים באמצעות דיונים עם עמיתיהם או עם סגל ההוראה. ב WBS, כל סטודנט מוקצה קבוצת סמינר שלהם, שבו הם מכירים חברי הסמינר אחרים ופקולטה טוב לעבוד על התזה שלהם. קהילת הלמידה הזו היא הכרחית ליצירת ידע מעשי באמצעות דיון ופיתוח מנהיגות.

WBS מציעה מגוון רחב של תוכניות, וזה אחד בתי הספר העסקיים הגדולים ביפן במונחים של מספר התלמידים ואת גודל הפקולטה. הגודל שלנו הוא המקור של הכוח שלנו. כי יש לנו כל כך הרבה תלמידים, אנחנו יכולים להציע מגוון רחב של קורסים, אשר מאפשר לך למצוא את הקורסים כי הכתובת שלך חששות בודדים. קהילת למידה בגודל גדול המורכבת מחברים מגוונים משפרת את השפעות הלמידה. התלמידים האלה שעמם אתם לומדים ב- WBS יהיו לטובתכם: אתם תפעלו יחד כדי להקים עסק חדש, תוכלו לשתף פעולה בעבודה, ואתם תתחלקו בשמחותכם ובעיותיהם. רשת גדולה של סטודנטים ובוגרים מהווה נכס בעל ערך.

מאפיינים אלה ואת היתרונות של WBS יהיה שימושי לך לרכוש את היכולת להגיב על השינויים המהירים החברה שלנו עכשיו מול. יחד עם זאת, עם זאת, הסביבה הגלובלית המקיפה בתי ספר עסקיים גם משתנה. לדוגמה, בתי ספר עסקיים מערביים מתקשים יותר ויותר לאבטח שכר גבוה עבור בוגרים, ועלות ההזדמנויות של תוכניותיהם לשנתיים מתרוממת. העידן בו מצאו רוב הבוגרים מקומות עבודה בחברות גדולות במערב הסתיים: חלקם של הבוגרים במציאת מקומות עבודה במדינות מתפתחות עם סביבה עסקית שונה לחלוטין עם חלק גדול של עסקים סיכון עולה. כדי להתמודד עם השינויים הללו, בתי הספר העסקיים בעולם פיתחו מגוון רחב של תוכניות מבחינת פרופיל הסטודנטים, כמות הלמידה המעורבת והשדות המיוחדים המוצעים. תוכנית הלימודים שלהם שמה דגש רב יותר על יזמות, פרספקטיבה גלובלית, תקשורת בין-תרבותית ואתיקה יותר מאי פעם.

כאן ב WBS, אנו מודעים היטב כי אנחנו גם צריכים להמשיך לחדש את עצמנו על ידי לקיחת בחשבון את האתגרים הנשקף על ידי האבולוציה של בתי ספר עסקיים ברחבי העולם ועל ידי הדגשת היתרונות של להיות מבוסס ביפן כדי להתחרות עם בתי ספר עסקיים מחוץ לארץ.

אני מקווה מאוד כי תלמידים מוכשרים רבים ימשיכו ללמוד ב- WBS ולקדם ולהבין שינויים בקריירה שלהם. אני גם מקווה שתצטרפו למאמצינו לפתור את הבעיות השונות בחברה באמצעות יצירת ידע מעשי.

פרופ 'שיגרו

דיקן, Waseda Business School

משימה

המשימה שלנו

המשימה של Waseda Business School של Waseda Business School היא ליצור ידע לניהול מעשי ולפתח מנהיגים תובנים ואחראיים עם פרספקטיבות גלובאליות. כאן, אנו מטפחים קהילת למידה דינמית של סגל וסטודנטים.

מדיניות דיפלומה (דרישות סיום הלימודים ותואר)

המשימה של אוניברסיטת ואסדא היא לטפח למידה מגוונת והחלפות של תרבות, שפה וערכים כדי לחנך אנשי מקצוע המסוגלים לתרום באופן עצמאי לחברה העולמית. כדי להשיג משימה זו, יש להביא את היכולות האוניברסליות והיצירתיות של האוניברסיטה כדי לספק הזדמנויות כאלה באמצעות תכנית הלימודים השיטתית שלה, והסביבות החינוכיות והסטודנטיות ניתנות באוניברסיטה.

המשימה של Waseda Business School היא לחנך את התלמידים להפוך למנהיגים עסקיים המסוגלים לתרום לחברה הבינלאומית על ידי יישום מיומנויות מפותחות שלהם ואת החוש בעסקים ובמימון - התוצאה הסופית של פילוסופיה חינוכית המשלבת תיאוריה מתקדמת חיתוך- תרגול.

Waseda Business School יעניק לאלו שסיימו תוכנית לחינוך עסקי המשקפת את ממצאי המחקר האחרונים, המבוססים על אמות מידה מתאימות של הערכה, ואשר רכשו מומחיות מעשית ברמה גבוהה ומיומנויות קבלת החלטות כמנהיגים עסקיים, התואר של בעל תואר שני במינהל עסקים (MBA) ואלו שרכשו ידע פיננסי מתקדם ותיאוריה המבוססת על סטנדרטים בינלאומיים, תואר שני במדעים במימון (MSC in Finance).

מדיניות הלימודים (ארגון ויישום תכנית הלימודים)

מטרתו של Waseda Business School היא לחנך את התלמידים להיות אנשי מקצוע מובילים בתחומם, לחדד את המיומנויות המיוחדות שלהם ואת החריגה לרמה שמרוויחה את מקומם בחברה העסקית הגלובלית של ימינו.

זה צפוי כי אנשים ממגוון רחב של רקעים ייכנסו Waseda Business School . תלמידים שכבר יש להם ידע עסקי בסיסי יכשירו את הידע הזה תוך כדי לימוד ידע יסודי בנושאים משמעתיים בהם לא היה להם מספיק חשיפה לפני הכניסה, דבר שיאפשר להם להבין טוב יותר מושגים ותיאוריות חדשים. לעומת זאת, תלמידים אשר לא למדו עסקים ומממנים יסודיים בתכניות הלימודים לתואר ראשון יידרשו לרכוש ידע זה לאחר הכניסה, על מנת שיוכלו לעמוד בדרישות שלהם בקשר להשלמת קורסי בחירה ייעודיים ובכתיבת התזות שלהם .

כדי להכיל מגוון רחב של תלמידים שהתקבלו, Waseda Business School הציג תוכנית לימודים נוספת באמצעות קורסי קורסים הכוללים "קורסי ליבה חובה", "קורסי ליבה חובה" ו"קורסי בחירה ".

בנוסף, במטרה לחנך תלמידים במיומנויות מתקדמות של פתרון בעיות והתמחות משמעתית, בית הספר מחייב את כל התלמידים לקבל זיכוי חובה במחקרים מיוחדים באמצעות התזה לתואר שני במנהל עסקים או פרויקט.

Waseda Business School מסוגל לספק תוכנית חינוכית מאוזנת ומאוזנת באמצעות מגוון רחב של קורסי בחירה, כולל טיפוח פרספקטיבות עולמיות ואתיקה מקצועית, על מנת שיוכל להציע שפע של הזדמנויות למידה בגישות תיאורטיות ואמפיריות, כמו גם ביישומה.

מדיניות הקבלה (רישום תלמידים)

על פי עיקרון החינוך העצמאי של אוניברסיטת ווסדה, האוניברסיטה מקדמת בברכה מספר רב של סטודנטים מיפן ומכל רחבי העולם, המביאים עמם את הסימנים הגבוהים של מצוינות אקדמית, אשר שופעים סקרנות אינטלקטואלית ורוח יוזמה, ומי הם בעלי מוטיבציה גבוהה בלימודיהם.

כשתלמידים בביה"ס Waseda Business School יסיימו את לימודיהם, הם צפויים להפוך למנהיגים עסקיים, למנהלים, וכן לאנשי מקצוע בתחום הניהול והפיננסים של העתיד, והם צפויים לתרום רבות לחברה הבינלאומית באמצעות הידע המקצועי, המיומנויות , ואתיקה כי הם ירכשו תוך כדי רשום לתוכניות שלהם.

ללא קשר לרקע שלהם, Waseda Business School מודה על מועמדים אשר מסכימים עם מדיניות הלימודים שלו, אשר יש חזון משורטט בבירור של העתיד, ואשר יש את הרצון ואת התשוקה לממש את החזון הזה לא יחוסו כל מאמץ כדי להביא אותו אל הפועל. ניסיון עבודה אינו תנאי הכרחי להתקבל לתכניות שני ימי הלימודים, MBA בינלאומי ותואר שני במימון (אך עדיף למבקשים לקבל לפחות שלוש שנות עבודה במסלול MBA בינלאומי). עם זאת, המועמדים למסלול MBA לתואר שני, מסלול MBA במנהל עסקים, המסלול לתואר שני במנהל עסקים (MBA) ומסלול MBA (MBA) המיוחדים חייבים להיות בעלי ניסיון של לפחות שלוש שנים, בעוד שלפונים לתכנית WASA-Nanyang Double MBA יש לפחות שנתיים ניסיון. מועמדים צפויים כאנשי מקצוע כדי להיות מסוגלים להבין את התיאוריות המתקדמות ואת ממצאי המחקר החדשניים שהם ילמדו, תוך התבססות על חוויות מעשיות מרקעיהם האישיים.

החיים בוואסדה

ישנן דרכים רבות להתערב ולחקור את האינטרסים שלך בבית Waseda Business School . בסעיפים הבאים ניתן ללמוד עוד על התלמידים שלנו, על האירועים והמסורות שהם נהנים מהם, ואיפה וכיצד הם חיים בטוקיו.

חיים בטוקיו

מידע על הדיור ועל בעיות היומיום היומי מדריך מקיף להשגת ויזה סטודנט ניתן למצוא באתר המרכז לחינוך בינלאומי.

toukyouBokly, טוקיו הוא כיף, נקי, בטוח, טרנדי, ברמה עולמית megacity עם שלושה כוכבי מישלן שלושה כוכבים יותר מאשר פאריס ברים מיוחדים שונים המציעים את מיטב microbrews, סאקה ויין. איכות החיים בטוקיו היא גבוהה מאוד והעובדה כי העם היפני יש כמה מן החיים הגבוהים ביותר תוחלת החיים בעולם אינה הפתעה.

טוקיו מייצרת חפצי תרבות כמו אנימה ומנגה פופולריים ברחבי העולם. אבל יש כאן גם אתוס, שנתפס בסרטו של סופיה קופולה, "אבודים בתרגום", שצריך לחוות אותו כדי להבין.

לטוקיו יש מערכת תחבורה ציבורית מדהימה. אז אתה יכול בקלות לגשת למוזיאונים, גלריות לאמנות, קונצרטים ואירועי ספורט, היאבקות סומו, ופסטיבלים תרבותיים שונים. שני שדות תעופה בינלאומיים בטוקיו (Haneda ו Narita) מאפשרים לנוע בקלות ברחבי אסיה ומעבר לה.

טוקיו היא גם המרכז העסקי והפוליטי של הכלכלה השלישית בגודלה בעולם ורכזת המתחברת לשאר חלקי אסיה. זה המקום שבו המטה ממוקמים עבור רוב 500 חברות יפנית יפנית ורוב חברות הבת היפני של Fortune 500 חברות רב לאומיות. במובן זה, טוקיו עצמה היא כמו מעבדה חיה לאנשים בעלי עניין רב בעסקים. אז הוא אמר כי טוקיו היא ההגדרה המושלמת לסטודנטים מרחבי העולם שרוצים להרוויח תואר שני במנהל עסקים באסיה. החשוב מכל, גם סטודנטים שאינם יכולים לדבר יפנית מדווחים כי הם יכולים ליהנות מהחיים שלהם בטוקיו מאוד.

מתקנים

ספריות

לתלמידי WBS יש גישה למתקני הספרייה הבאים. השעות המצוינות להלן הן שעות פתיחת הספריות בתקופת הלימודים. הקפד לבדוק את שעות הפתיחה במהלך הפסקות טווח.

ספריית עסקים (בית 10, בניין 11)

ספריה זו מספקת חומרי עזר כגון ספרים וכתבי עת בתחומי המסחר והעסקים לסטודנטים ולסטודנטים לתארים מתקדמים. חומרים מסוימים זמינים ההלוואות (עד שני פריטים בכל פעם במשך שבועיים).

חדר עיון בספריית עסקים (קומה 10, בניין 11)

בספריית עסקים יש חדר יעץ מצורף עם כ -50 מושבים לסטודנטים.

ספריית המחקר של טאקאטה (2)

המוקדש לשימוש בפקולטה ובסטודנטים לתארים מתקדמים בתחום מדעי החברה, מציעה ספריית המחקר לחקר השואה, טאקאדה, חומרי מחקר וכן ספרים וכתבי עת בשפות זרות. האוסף, הכולל בסך הכל יותר מ 320,000 פריטים, זמין לסטודנטים לתואר שני עבור גלישה, השאלה והעתקה, ואת המתקן מצויד עם 110 מושבים. לפתוח שעות ארוכות יותר מאשר ספריות אחרות בקמפוס ואפילו בתקופת הכניסה הכניסה, ספריה זו תהיה שימושית מאוד עבור סטודנטים WBS, במיוחד אלה המבקשים לגשת לחומרים בשפה זרה. כדי לבקר את הספרייה, הזן מן הכניסה הדרומית בצד מול בניין. 2, ולאחר מכן לעלות לקומה 3.

חדר קריאה לסטודנטים (מרתף, בניין 11)

מתקן זה הוא בעיקר לשימוש של סטודנטים לתואר ראשון של בתי הספר למסחר לליברלים בינלאומיים, עם זאת, סטודנטים לתואר שני מוזמנים גם להשתמש בו עבור גלישה והלוואות.

מערכת הספרייה של האוניברסיטה כולה

לסטודנטים יש גם גישה לספריה המרכזית ולמתקני הספרייה האחרים בקמפוס.

מבוא לבניין 11

Waseda Business School ממוקם באחד המבנים החדשים של אוניברסיטת Waseda - בניין 11 - על קמפוס Waseda הראשי. הבניין הושלם בשנת 2009 עם תמיכה כספית של Daiwa Securities Group Inc, אחת מחברות ניירות הערך הגדולות ביותר ביפן. בבניין יש מספר פריסות בכיתה וכל כיתה הוא outfitted עם עדכני הוראה הטכנולוגיה.

סטודנטים WBS בעיקר לקחת שיעורים בקומות 9 ו -11. תלמידים רשאים להזמין כיתות ללימוד קבוצתי כאשר החדרים אינם משמשים לשיעורים. לבניין 11 יש מספר רב של נקודות גישה לרשת המאפשרת לתלמידים לגשת לרשת האלחוטית המהירה של אוניברסיטת וואסדה.

מיקומים

טוקיו

כתובת
WASEDA Business School
Admissions Office
3rd Floor, Bldg.11
1-6-1 Nishi-Waseda, Shinjuku-ku
Tokyo 169-8050 JAPAN

טוקיו, טוקיו, יפן

סינגפור

כתובת
50 Nanyang Ave, Singapore 639798
סינגפור, סינגפור

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: