Graduate School of Life Science Munich

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר למדעי החיים בוגר מינכן הוא חלק מהפקולטה לביולוגיה והפקולטה לכימיה, ביוכימיה ורוקחות של לודוויג-מקסימילנס-אוניברסיטת מינכן (LMU). הפקולטות המצוינות הללו מדורגות בין מוסדות החינוך הביולוגיים והביוכימיים הבולטים בגרמניה. יחד עם מרכז הג'ין LMU והמרכז Klinikum der Universtität München (KUM) הם שייכים ל HighTechCampusLMU בגרוסהדרן-מרטינסריד הידוע במחקר חדיש ומדעי בינלאומי במדעי החיים. קבוצות המחקר המשתתפות משתפות פעולה לעתים קרובות עם מכוני מקס-פלאנק הסמוכים לביוכימיה ונוירוביולוגיה ועם מרכז המחקר הגרמני לבריאות סביבתית (Helmholtz Zentrum München).

הבניינים בהשראת האיטלקית של לודוויג-מקסימיליאנס-אוניברסיטת מינכן היוקרתית ממוקמים במרכז מינכן בסמוך לגן האנגלי, פארק העיר הגדול הראשון באירופה. האוניברסיטה היא בין העתיקות והגדולות בגרמניה. היא הוקמה בשנת 1472 בעיירה בוואריה אינגולשטאדט תחת הדוכס לודוויג העשיר, ואחרי חניית ביניים בלנדשוט, התיישבה סוף סוף במינכן בשנת 1826. מאז, היא משכה אליה חוקרים מכובדים רבים. ביניהם היו ממציא הרנטגן וילהלם רואנטגן, הכימאי ואב החקלאות המודרנית יוסטוס פון ליביג, והסוציולוג מקס ובר. מאז הקמתה גידלה האוניברסיטה 13 זוכי פרס נובל. כיום, עם 48,000 הסטודנטים, 15% מהם סטודנטים בינלאומיים, מציע לודוויג-מקסימיליאנס-אוניברסיט חיי סטודנטים תוססים. למעלה מ- 700 פרופסורים ו -3,000 פרופסורים עוזרים מעצבים נוף ייחודי של מחקר והוראה.

שוב בשנת 2017, לודוויג-מקסימיליאנס-אוניברסיטת מינכן ממלא מקום בראש הדירוג העולמי למוניטין של מגזין Times Higher Education, שם ה- LMU מופיע במקום 30. בהתאם, LMU היא בין האוניברסיטאות הנודעות ביותר באירופה. דירוג המוניטין העולמי מעריך את המוניטין של אוניברסיטה בהוראה ובמחקר על ידי התייעצות עם מדענים ידועים מכל העולם.

biozentrum sommer-100Graduate School of Life Science Munich","author_url":"","source":""}" />

בית הספר למדעי החיים בוגר מינכן (LSM), שנוסד בשנת 2009, מציע תוכנית דוקטורט בינלאומית במדעי החיים, העוסקת בתחומי אנתרופולוגיה, ביוכימיה וביולוגיה של תאים, אקולוגיה, אבולוציה, גנטיקה, מיקרוביולוגיה, מדעי הצמח, סיסטמטיקה וזואולוגיה למוטיבציה יוצאת דופן ו חוקרים מוסמכים. התוכנית נלמדת כולה באנגלית ומספקת הכשרה מדעית מקיפה באחת האוניברסיטאות הבכירות באירופה. חברי בית הספר לתארים מתקדמים הם חלק מהפקולטה לביולוגיה והפקולטה לכימיה, ביוכימיה ורוקחות של לודוויג-מקסימילנס-אוניברסיטת מינכן (LMU). הפקולטות מדורגות בין מוסדות החינוך הביולוגי והביוכימיה הבכירים ביותר בגרמניה.

את ההכשרה המחקרית בפרויקט ספציפי יתווספו סמינרים, ריטריטים, קורסי שיטות, הכשרה בכישורים הניתנים להעברה והשתתפות לפחות בכנס בינלאומי אחד. תכנית הדוקטורט פתוחה לסטודנטים בעלי תואר שני או דיפלומה או, במקרים חריגים, תואר ראשון בן 4 שנים. תלמידים מצליחים של בית הספר לתארים מתקדמים יקבלו תואר דוקטור (ד"ר rer. Nat.) מטעם ה- LMU לאחר 3 עד 4 שנים. המועמדים צריכים להוכיח רקע איכותי חזק כמו גם עניין ויכולת לערוך מחקר עצמאי.

למעלה מ 39 קבוצות מחקר, המוכרות בינלאומית בזכות גישות המחקר הטכנולוגיות החדשניות שלהן, מהוות את סגל הליבה של בית הספר לתארים מתקדמים. באמצעות גישות עדכניות, קבוצות אלו מכוונות לענות על שאלות חיוניות הרלוונטיות למחקר ביולוגי וביוכימי בסיסי ויישומי. במסגרת קבוצת המחקר שלהם או בשיתוף עם קבוצת מחקר המתמחה בקמפוס, ניתנות לדוקטורטים של LSM אפשרות ללמוד ולפקד על מגוון טכניקות. כך ניתנים לדוקטורטים במכללת הלימודים הכשרה יסודית בשיטות מתקדמות במדע החיים.

מטרת התוכנית היא ללמד לא רק את המומחיות הטכנית הנחוצה להצלחה במחקר, אלא גם להקנות מיומנויות הכרחיות לכל מדען מהורהר ואחראי. האחרון כולל יכולת לתקשר בשפה פשוטה, ונכונות לעסוק בנושאים ביו-אתיים ולהשתתף בשיח הציבורי שהם עשויים לעורר. בנוסף, מוצעים לסטודנטים זרים קורסים בשפה הגרמנית בבית הכוללים היבטים בין-תרבותיים כדי להקל על השילוב. סטודנטים מצליחים מסיימים את לימודיהם לתואר שני לאחר כשלוש עד ארבע שנים ומקבלים תואר דוקטור (ד"ר rer. Nat.) על ידי LMU.

teaser b studium-163Graduate School of Life Science Munich","author_url":"","source":""}" />

מיקומים

מינכן

כתובת
Grosshadernerstr. 2-4
82152 מינכן, בוואריה, גרמניה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך