קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לבית הספר למוסמכים של מדעי הביולוגיה כמותית מינכן (QBM) . מטרת בית הספר שלנו היא להכין מדעני חיים צעירים לעידן החדש של ביו-מדע כמותי ומערכתי. הוא מספק דוקטורט משולב חדשני. תוכנית בינ "אית, ביו - כימיה ורפואה, ביו - אינפורמטיקה, פיזיקה ניסויית ותיאורטית (ביו -) ופיסיקה מתמטית. שני מחקרי הסטודנטים והוראת הכיתה הם מאוד בין-תחומיים.

בית הספר הוא פרי יוזמה משותפת של מדענים מובילים לודוויג-מקסימיליאן-האוניברסיטה (LMU) מינכן, מכון מקס פלאנק של ביוכימיה, מינכן מרכז הלמהולץ מינכן האוניברסיטה הטכני (TUM). QBM מקבלת מימון באמצעות הסיבוב השני של יוזמת אקסלנס הגרמנית, שמטרתה לקדם מצוינות וחדשנות במחקר ובחינוך באוניברסיטאות בגרמניה.

דוקטורט בינלאומי תוכנית ההדרכה מתמקדת בתקשורת ושיתוף פעולה בין דיסציפלינות נפרדות באופן מסורתי, החל בביוכימיה ורפואה ועד ביואינפורמטיקה, ביופיסיקה ניסויית ותיאורטית ומתמטיקה שימושית. עם דגש חזק על עיגון ניתוח תיאורטי בניסויים כמותיים מתקדמים ומצוינות של המדענים המשתתפים, בית הספר יש עמדה ייחודית בתוך הנוף המדעי האירופי.

אנשי הליבה של בית הספר הם החוקרים העיקריים המיוצגים על ידי רכזים מדעיים של התוכנית, הצוות המדעי והמנהלי וסטודנטים לתארים מתקדמים (75-100 במצב יציב). בנוסף, מועצת מייעצת מדעית חיצונית , המייצגת את ארבעת התחומים המדעיים העיקריים (ביוכימיה, ביופיסיקה, ביואינפורמטיקה / סטטיסטיקה / פיזיקה תיאורטית ורפואה) מייעצת לבית הספר על ארגון ואסטרטגיה.

112190_rsz_adobestock_127960425.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

Graduate School of Biosciences Munich

QBM מבקש להכשיר קבוצה של מדענים צעירים, אשר בעודם מעוגנים היטב בדיסציפלינת הבית שלהם, בקיאים בגישות וסגנונות רבים של מחשבה. המטרה היא שהסטודנטים ירגישו בנוח בתקשורת מעבר ... [+]

QBM מבקש להכשיר קבוצה של מדענים צעירים, אשר בעודם מעוגנים היטב בדיסציפלינת הבית שלהם, בקיאים בגישות וסגנונות רבים של מחשבה. המטרה היא שהסטודנטים ירגישו בנוח בתקשורת מעבר לגבולות המסורתיים, במיוחד על פני הפער שבין הניסוי לבין התיאוריה הכמותית - שיהפכו, למעשה, מדעיים דו-לשוניים. לשם כך, בית הספר מציע דוקטורט בין-תחומי משולב. תוכנית המורכבת משלושה מרכיבים עיקריים:

פרויקט מחקר בינתחומי המשלב מושגים ושיטות מתחומים שונים.תוכנית משמעותית של עבודה קורס פורמלי עם כללי ומרכיב בודדים מרוכז סביב קורס הליבה הבין תחומית המכסה בעיות מפתח בתחום מדעי החיים מנקודות מבט מרובות.פעילויות נוספות כדי לשפר את כישורי ההעברה האחרים של התלמידים להצליח במדע כמקצוע תחרותי.... [-]
גרמניה Munich
מארס 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית