קרא את התיאור הרשמי

המכון הגרמני למחקר כלכלי (DIW ברלין) הוא אחד ממכוני המחקר הכלכלי המובילים בגרמניה. אנחנו מכון העוסק במחקר כלכלי, שירות וייעוץ מדיניות עצמאי, ללא כוונת רווח. אנו משתפים פעולה באופן הדוק עם אוניברסיטאות בברלין וברנדנבורג ואנחנו פעילים ברשתות אקדמיות בינלאומיות.

מרכז DIW הבוגר (GC) מציע לכם תכנית דוקטורט עליונה בכלכלה בברלין, עיר מרגשת ללימודי תואר שלישי. כל חוקרים כלכליים צעירים ומבטיחים שנה רבות מכל רחבי העולם נמשכים על ידי התכנית שלנו מעוצבת היטב, חברי סגל בעל שם עולמי, והשותפויות שלנו עם כמה מהמוסדות של גרמניה העליונים מחקר ואוניברסיטאות.

התכנית שלנו היא מונחה על ידי מצוינות ורלוונטיות. אנו מחויבים לספק לסטודנטים שלנו עם הכשרת הדוקטורט הטובה ביותר האפשרית, סוללים את הדרך לקריירה שלהם במחקר אקדמי וייעוץ מדיניות. אנו גאים לראות הבוגרים שלנו עובדים באוניברסיטאות ברמה עולמית כמו אוניברסיטת קורנל, בית הספר לכלכלה של לונדון, ואוניברסיטת קולג 'בלונדון, כמו גם במוסדות מדיניות כגון נציבות האירופיות, משרדים פדרליים גרמנים, והבונדסבנק דויטשה. סייר באתר שלנו כדי ללמוד עוד על התכנית שלנו. לכל שאלה, אנחנו נשמח לעזור לך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

DIW Graduate Center

תחול על מרכז בוגר DIW, שבו מצוינות אקדמיות עומדת בסביבת המגרה של החשיבה הכלכלית הגדולה ביותר בגרמניה. ... [+]

דוקטורט בכלכלה - במלגה במשרה מלאה במרכז DIW בוגר

מי אנחנו המכון הגרמני למחקר כלכלי (DIW ברלין) הוא אחד ממכוני המחקר הכלכלי המובילים בגרמניה. אנחנו מכון העוסק במחקר כלכלי, שירות וייעוץ מדיניות עצמאי, ללא כוונת רווח. בנוסף לשיתוף פעולה הדוק עם אוניברסיטאות בברלין וברנדנבורג, אנחנו גם פעילים ברשתות אקדמיות בינלאומיות.

מטרת מרכז בוגר DIW היא לספק דוקטורנטים מצטיינים עם סביבת מחקר ומבנה אימונים שיפתחו את כישוריהם באופן מופתי. הוא מספק להם הבנה עמוקה של תהליכים כלכליים וחברתיים תוך שהיא מציעה להם את ההזדמנות ליישם את הידע שלהם בסביבת המחקר המקצועית של אחד מצוותות החשיבה כלכלית המובילות בגרמניה.... [-]

גרמניה Berlin
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית