קרא את התיאור הרשמי

58449_girl-ethiopian-child-portrait-38634.jpeg

החזון שלנו הוא של חברות שוות וברי-קיימא, ברמה המקומית והעולמית, שבה כל אחד יכול לחיות חיים בטוחים ומבצעים ללא עוני ועוול. אנו מאמינים בלהט כי מחקר חדשני, ידע וראיות הינם הכרחיים בעיצוב השינויים הנדרשים לצורך החזון הרחב שלנו, ולתמיכה באנשים, בחברות ובמוסדות לנווט את האתגרים העומדים בפנינו. אבל הקשרים ואתגרים גלובליים דינמיים דורשים סוגים חדשים של מחקר וידע, מפותחים ומשותפים בדרכים חדשות.

איך נעשה את ההבדל

באמצעות מחויבותנו למצוינות מעורבת המיושמת על פני תחומי המחקר, הידע וההוראה והלמידה, התקשורת וההשפעה, נעבוד ברמה המקומית והעולמית בלמידה הדדית לקראת טרנספורמציות המפחיתות את אי-השוויון, מאיצים את הקיימות ומקימים חברות מקיפות ומאובטחות יותר.

עבודה בשותפות כדי להתמודד עם אתגרים גלובליים

האסטרטגיה שלנו 2015-2020 נתמכת על ידי שלושה אתגרים מגדירים.

צמצום אי-השוויון

צמצום אי-השוויון, כולל אי-שוויון כלכלי, חברתי ופוליטי, המצטלבים ומאיימים לערער את ההתקדמות העתידית בהפחתת העוני, ולוודא כי היתרונות של הצמיחה הכלכלית הגלובלית יתרום באופן שווה יותר לשיפור פרנסתם ורווחתם של הקהילות בכל מקום.

האצת הקיימות

האצת הקיימות כדי לענות על האתגרים הדחופים של שינוי אקלימי סביבתי על ידי ארגון מחדש של כלכלות וחברות ומציאת מסלולי פיתוח העוסקים בביקוש העולמי למשאבים תוך הבטחת פרנסה וצדק מקומיים בעולם ההולך ומתחזק יותר ויותר.

בניית חברות מקיפות ומאובטחות

בניית חברות מובטחות ומאובטחות, שבהן אזרחים מוגנים מפני איומים מהסכסוך, כמו גם זעזועים סביבתיים, כלכליים, פוליטיים וחברתיים, ומרגישים שיש להם עניין במשא ומתן של הקהילות שבהן הם חיים.

אנו נפתח ויישם את גישת המצוינות שלנו, הכוללת שותפות גלובלית מחוזקת, על מנת להבטיח שהעבודה שלנו תורמת באופן משמעותי לעמוד באתגרים אלו.

המטרות שלנו

  1. לתרום טרנספורמציות הפוגעות באי-שוויון, להאיץ את הקיימות ולבנות חברות מובטחות ומאובטחות.
  2. הטמע מצוינות מעורבת ארבעה עמודי שלה על פני כל מה שאנחנו עושים.
  3. עבודה מקומית ובעולם בתוך מסגרת אוניברסלית של פיתוח.
  4. ליצור מכון כי הוא משגשג כלכלית ארגונית, ולחיות את הערכים.

מה מצוינות מצוינות?

מצוינות מעורבת היא הגישה הייחודית של IDS ​​לבניית וגיוס ידע, ולהוראה ולמידה הדדית לפיתוח. מצוינות מעורבת פירושה שאיכות העבודה הגבוהה שלנו (מצוינות) תלויה בכך שהיא מקשרת ומעורבת בין אלה הנמצאים בלב השינוי שאנו רוצים לראות (העוסקים).

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

Institute of Development Studies

אנו מציעים תוכנית של מחקר מבוקר המוביל לתואר שלישי בנושאים הקשורים באופן הדוק לסדרי העדיפויות המחקר הנוכחי שלנו. ... [+]

מנהיגים עולמיים בלימודי פיתוח

IDS היא מוסד עולמי מוביל למחקר ופיתוח, הוראה ולמידה, והשפעה ותקשורת, המבוססת באוניברסיטת ססקס. אוניברסיטת סאסקס מדורגת במקום הראשון בעולם ללימודי פיתוח. זה QS העולם דירוג משקף את המוניטין חזק איכות המחקר ומציע הקורס בקמפוס, כולל על ידי IDS.

מחקר ב- IDS

חברת IDS מוקדשת למחקר על תהליכי פיתוח ושינוי חברתי, פוליטי וכלכלי, במטרה להבין בעיות של עוני ונושאים הקשורים להתפתחות בתחומים מקומיים, לאומיים וגלובליים. באמצעות המחקר שלנו אנו שואפים להשיג את החזון שלנו של חברות שוויוניות ובר קיימא, הן ברמה המקומית והן ברמה הגלובלית, שבה כל אחד יכול לחיות חיים בטוחים ומבצעים ללא עוני ועוול.... [-]

הממלכה המאוחדת Brighton
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK
Brighton, England, הממלכה המאוחדת