קרא את התיאור הרשמי

המחלקה עוסקת במחקר, הדרכה והוראה בתחומי ההנדסה התעשייתית, ובמיוחד במכניקה, מכטרוניקה, הנדסת חומרים, מערכות אלקטרוניות ומיקרו-אלקטרוניות, מערכות מידע ניהוליות ושיטות ומודלי מיטוב לתמיכה בקבלת ההחלטות.

מטרות המחקר של המחלקה מתייחסות למבנה החומרים; התכונות שלהם ויישומים; חומרים וטכנולוגיות חדשים; מערכות אוטומציה של תהליכים ומכונות; ייצור אנרגיה ואחסון; תכנון ויישום של מכשירים משולבים / אלקטרוניים משולבים, עם פונקציות ספציפיות ביישומים חדשניים; אופטימיזציה של מוצרים ותהליכים.

המחלקה פועלת בשיתוף עם מוסדות מחקר ארציים ובינלאומיים שונים, ועוסקת בפרויקטי מחקר בסיסיים ויישומיים, עם זיקה חזקה לעולם התעשייתי.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

University of Trento The Department of Industrial Engineering

חומרים מדעיים והנדסיים: ביו-חומרים וטכנולוגיות ביו-רפואיות, ציפוי וציפויי שטח, קורוזיה ובלאי, אפיון ניסויי ומידול נומרי של התנהגות החומר, משקפיים וכלי חרס גבוהים, מטלורגי ... [+]

תוכנית לתואר שלישי בחומרים, מכטרוניקה והנדסת מערכות הכרזת בחירה: מחזור ה - 35 - שנת הלימודים 2019/2020

שיחה שנייה 2019

מועד אחרון להגשת בקשות: 22 באוגוסט 2019, שעות. 16:00 (2 GMT) קישור ליישום על הקו

במהלך מילוי של המועמדים יישום מקוון צריך לבחור אילו שטח מחקר (ים) (מקסימום 2, ציון סדר העדפה) הם מעוניינים לבקש.

בקשות לשיחה שנייה זו יתקבלו גם על ידי המשתתפים בשיחה הראשונה, אך אלה אשר יהיו הזוכים הן בבחירת השיחה הראשונה והן בשנייה, יוסרו באופן אוטומטי מהשנייה מאז הזכייה ב השיחה הראשונה נחשבת הבחירה הראשונה עבור המועמד ולכן מחייב... [-]

איטליה Povo
נובמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
DII - Department of Industrial Engineering via Sommarive
38123 Povo, Trentino-South Tyrol, איטליה