קרא את התיאור הרשמי

בית הספר הבינלאומי ללימודים מתקדמים

יוניקאם הנהיגה בית ספר בינלאומי ללימודים מתקדמים במטרה להגביר את בינאום לימודי הדוקטורט.

  • בית הספר הבינלאומי ללימודים מתקדמים מתכנן, מארגן, מרכז את הקורסים כדי להשיג את התואר דוקטור.
  • הקורס של דוקטורט הוא שלוש שנים עם תזה הסופית להיות כתוב באנגלית, כי יהיה מוגן מול ועדת בדיקה סופית, המורכבת פרופסורים בתחומים מדעיים רלוונטיים. זה חייב לכלול אקדמאים ומומחים אחרים (למשל ממרכזי מחקר או ארגונים), רובם לא מאוניברסיטת קמרינו, ולפחות אחד שאינו איטלקי.
  • בנוסף להכנת התזה הסופית, מועמדים לדוקטורנטים צפויים להשתתף בפעילויות הכשרה המאורגנות על ידי SAS, כולם באנגלית, לרכישת מיומנויות הניתנות להעברה (כגון מיומנויות תקשורת, פיתוח קריירה מחקרית, ניהול מחקר ומימון פרויקטים, מתודולוגיות) מיומנויות) והדרכת הדוקטורט בשיתוף עם התעשייה ומגזרי תעסוקה רלוונטיים אחרים.
  • ביצוע מחקר כלשהו במעבדות ציבוריות או פרטיות מחוץ לאוניברסיטה המארחת מעודד מאוד.
  • כדי להשיג את ההסמכה הסופית צריך להיות לפחות שישה חודשים ניסיון במכון או להשכלה גבוהה מוסד שונה מאוניברסיטת קמרינו ואולי לא איטלקית.
  • שבעת העקרונות להדרכה חדשנית בתחום הדוקטורט מתבססים על תכניות המחקר שלנו.

שבעה עקרונות לחינוך דוקטורט חדשני

1. מצוינות מחקרית

חתירה למחקר מעולה היא יסוד לכל חינוך דוקטורט וממנו, כל האלמנטים האחרים זורמים. הסטנדרטים האקדמיים שנקבעו באמצעות הליכי ביקורת עמיתים וסביבות מחקר המייצגים מסה קריטית נדרשים. הדור החדש של האקדמיה צריך להיות מאומן להיות יצירתיים, קריטיים אוטונומיים סיכון נוטלי סיכון, דוחף את גבולות המחקר הגבול.

2. סביבה מוסדית אטרקטיבית

המועמדים לדוקטורנטים צריכים למצוא תנאי עבודה טובים כדי להעצים אותם להפוך לחוקרים עצמאיים המוטלים על עצמם אחריות בשלב מוקדם על היקפו, התקדמותם וקידומם של הפרויקטים שלהם. אלה צריכות לכלול הזדמנויות לפיתוח קריירה, בהתאם לאמנה האירופית לחוקרים ולקוד ההתנהגות של גיוס חוקרים.

3. אופציות מחקר בין-תחומיות

ההכשרה לדוקטורט חייבת להיות מוטמעת בסביבת מחקר ותרבות פתוחה כדי להבטיח שכל הזדמנויות מתאימות להפריה הדדית בין דיסציפלינות יכולות לטפח את המרחב הדרוש ואת הגישה הבין-תחומית.

4. חשיפה לתעשייה ולמגזרי תעסוקה רלוונטיים אחרים

המונח "תעשייה" משמש במובן הרחב ביותר, כולל כל התחומים של מקומות עבודה עתידיים ומעורבות ציבורית, מתעשייה לעסקים, לממשלה, לארגונים לא ממשלתיים, לארגוני צדקה ולמוסדות תרבותיים (לדוגמה, מוזה). זה יכול לכלול מיקומים במהלך הכשרה המחקר; מימון משותף; מעורבות של אנשי אקדמיה מהענף הרלוונטי בהדרכה / בהוראה של הוראה ופיקוח; קידום תרומה כספית של התעשייה הרלוונטית לתוכניות דוקטורט; טיפוח רשתות בוגרים אשר יכולות לתמוך במועמד (לדוגמה, תוכניות הדרכה) והתוכנית, וכן מגוון רחב של אנשים / טכנולוגיות / העברת ידע.

5. רשת בינלאומית

הכשרה דוקטורט צריך לספק הזדמנויות עבור הרשתות הבינלאומיות, כלומר באמצעות מחקר משותף, שיתוף tutelle, תארים כפול משותף. יש לעודד ניידות, בין אם באמצעות ועידות, ביקורי מחקר קצרים, והכרות שנייה או שהייה בחו"ל.

6. הכשרה מיומנויות להעברה

"מיומנויות הניתנות להעברה הן מיומנויות שנלמדו בהקשר אחד (לדוגמה, מחקר) המשמשות באחר (לדוגמה, תעסוקה עתידית בין אם מדובר במחקר, בעסקים וכו '). הן מאפשרות ליישם וליישם מיומנויות הקשורות למחקר ולימוד. ניתן לרכוש מיומנויות הניתנות להעברה באמצעות הכשרה או ניסיון עבודה ". זה חיוני כדי להבטיח כי מספיק חוקרים יש את הכישורים הנדרשים על ידי הכלכלה מבוסס ידע. דוגמאות כוללות תקשורת, עבודת צוות, יזמות, ניהול פרויקטים, IPR, אתיקה, תקינה וכו '.

עסקים צריכים גם להיות מעורבים יותר בפיתוח תוכניות הלימודים והדוקטורט הכשרה כך המיומנויות להתאים טוב יותר לצרכים תעשייתיים, הבניין על העבודה של הפורום העסקי של האוניברסיטה ואת התוצאות של הפרויקט DOC-CAREERS EUA. ישנן דוגמאות טובות של גישות בין-תחומיות באוניברסיטאות המביאות יחדיו מיומנויות החל ממחקר ועד מיומנויות עסקיות ועסקיות, ובין יצירתיות ועיצוב לכישורים בין-תרבותיים.

.7 הבטחת איכות

יש לקבוע את נהלי האחריות על בסיס המחקר של הדוקטורט ועל כן יש לפתחם בנפרד מאבטחת האיכות במחזור הראשון והשני.

מטרת הבטחת האיכות בחינוך לדוקטורט היא לשפר את איכות סביבת המחקר, וכן לקדם נהלים שקופים וחשובים בנושאים כמו קבלה, פיקוח, הענקת תואר דוקטור ופיתוח קריירה. חשוב להדגיש כי לא מדובר בביטחון האיכות של הדוקטורט. אלא את התהליך או את מחזור החיים, מן הגיוס ועד סיום הלימודים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • אִיטַלְקִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

University of Camerino the international School of Advanced Studies

שטח: אדריכלות, עיצוב, תכנון ... [+]

שטח: אדריכלות, עיצוב, תכנוןאדריכלות, תיאוריות ועיצובעיצוב חדשנותתכנון ערים בר קיימא

מקומות הוראה - Ascoli Piceno - אתר הלוויין של אוניברסיטת קמרינו

אדריכלות, תיאוריות ועיצובתיאוריות ועיצוב של ארכיטקטורה עכשווית;היסטוריה ופיתוח מורשת אדריכלית;ייצוג גרפי ומולטימדיה של ארכיטקטורה.עיצוב חדשנותתכנון חדשני וחכם של אובייקטים, מערכות וסביבות;תכנון לקיימות סביבתית ולחדשנות בתהליך ובמוצרים;... [-]
איטליה Camerino
נובמבר 2019
אנגלית,אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Camerino the international School of Advanced Studies

תחום: מדעי החברה והחברה ... [+]

תחום: מדעי החברה והחברההמשפט האזרחי והחוקיות החוקתיתזכויות יסוד בחברה הגלובליתמשפט אזרחי ומשפט חוקתי

תכנית הלימודים חוק האזרחות והחוקיות החוקתית רודף את רכישת המתודולוגיות שמטרתן לפתח טכניקות פרשנות המתאימות למורכבותו של החוק בתוקף; היכולת לפרש על בסיס תקנות ערך לאומי, אירופי ובינלאומי בקשר ליחסים של המשפט הפרטי; הפרשנות מחדש של היחסים הכלכליים המשפטיים במסגרת הפרספקטיבה הפרסונליסטית החוקית הקיימת.... [-]

איטליה Camerino
נובמבר 2019
אנגלית,אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Camerino the international School of Advanced Studies

שטח: מדעי המחשב ומתמטיקה ... [+]

שטח: מדעי המחשב ומתמטיקהבינה מלאכותית ומערכות אינטליגנטיותמחשוב ומתמטיקהאבטחת סייברמדעי הנתונים והלמידה הממוחשבתמערכות Embedded ו IoTניהול תהליךהנדסת מערכות מידע ומדעבינה מלאכותית ומערכות אינטליגנטיותשליטה ואופטימיזציה מותאמיםמדיניות הסתגלותמערכות קולקטיביות ואדפטיביותייצוג ידע וחשיבה אוטונומיתמחשוב ומתמטיקההיבטים אלגבריים והגיוניים של המחשוב)מודלים חישוביים ודגמים של ח... [-]
איטליה Camerino
נובמבר 2019
אנגלית,אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Camerino the international School of Advanced Studies

שטח: פיסיקה, כדור הארץ ומדעי החומרים ... [+]

שטח: פיסיקה, כדור הארץ ומדעי החומריםפיזיקהתהליכים פיסיקליים וכימיים במערכות כדור הארץמדעי החומריםפיזיקה

תמצית פיזיקה של חומר

תיאוריה של גוף רב של החומר Ultracoldמוליכות על ננומטריה: תיאוריה, סימולציות, ניסוייםתיאוריה של super -luph חור אלקטרונים במכשירים גרפןBCS-BEC מוצלב ב Multicomponent Superfluids ומוליכי-על

פיזיקה ניסויית

נושא בתנאים קיצונייםפיזיקה של משטחים, ממשקים ומערכות ננופיזיקה, אסטרופיזיקה וקוסמולוגיה עם גלי כבידהחומר רך, משקפיים, נוזלים ופתרונות נוזלייםקרינה סינכרוטרונית ומקורות קרינה מתקדמים... [-]
איטליה Camerino
נובמבר 2019
אנגלית,אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

UNICAM Your winning choice

כתובת
International School of Advanced Studies Polo di Alta Formazione Via Madonna delle Carceri 9
62032 Camerino, Marche, איטליה