Read the Official Description

בית הספר הבינלאומי ללימודים מתקדמים

יוניקאם הנהיגה בית ספר בינלאומי ללימודים מתקדמים במטרה להגביר את בינאום לימודי הדוקטורט.

  • בית הספר הבינלאומי ללימודים מתקדמים מתכנן, מארגן, מרכז את הקורסים כדי להשיג את התואר דוקטורט
  • הקורס של דוקטורט הוא שלוש שנים עם תזה הסופית להיות כתוב באנגלית, כי יהיה מוגן מול ועדת בדיקה סופית, המורכבת פרופסורים בתחומים מדעיים רלוונטיים. זה חייב לכלול אקדמאים ומומחים אחרים (למשל ממרכזי מחקר או ארגונים), רובם לא מאוניברסיטת קמרינו, ולפחות אחד שאינו איטלקי.
  • בנוסף להכנת התזה הסופית, מועמדים לדוקטורנטים צפויים להשתתף בפעילויות הכשרה המאורגנות על ידי SAS, כולם באנגלית, לרכישת מיומנויות הניתנות להעברה (כגון מיומנויות תקשורת, פיתוח קריירה מחקרית, ניהול מחקר ומימון פרויקטים, מתודולוגיות) מיומנויות) והדרכת הדוקטורט בשיתוף עם התעשייה ומגזרי תעסוקה רלוונטיים אחרים.
  • ביצוע מחקר כלשהו במעבדות ציבוריות או פרטיות מחוץ לאוניברסיטה המארחת מעודד מאוד.
  • כדי להשיג את ההסמכה הסופית צריך להיות לפחות שישה חודשים ניסיון במכון או להשכלה גבוהה מוסד שונה מאוניברסיטת קמרינו ואולי לא איטלקית.
  • שבעת העקרונות לדוקטורט חדשני נתמכו בתוכניות המחקר שלנו.

שבעה עקרונות לחינוך דוקטורט חדשני

1. מצוינות מחקרית

חתירה למחקר מעולה היא יסוד לכל חינוך דוקטורט וממנו, כל האלמנטים האחרים זורמים. הסטנדרטים האקדמיים שנקבעו באמצעות הליכי ביקורת עמיתים וסביבות מחקר המייצגים מסה קריטית נדרשים. הדור החדש של האקדמיה צריך להיות מאומן להיות יצירתיים, קריטיים אוטונומיים סיכון נוטלי סיכון, דוחף את גבולות המחקר הגבול.

2. סביבה מוסדית אטרקטיבית

המועמדים לדוקטורנטים צריכים למצוא תנאי עבודה טובים כדי להעצים אותם להפוך לחוקרים עצמאיים המוטלים על עצמם אחריות בשלב מוקדם על היקפו, התקדמותם וקידומם של הפרויקטים שלהם. אלה צריכות לכלול הזדמנויות לפיתוח קריירה, בהתאם לאמנה האירופית לחוקרים ולקוד ההתנהגות של גיוס חוקרים.

3. אופציות מחקר בין-תחומיות

ההכשרה לדוקטורט חייבת להיות מוטמעת בסביבת מחקר ותרבות פתוחה כדי להבטיח שכל הזדמנויות מתאימות להפריה הדדית בין דיסציפלינות יכולות לטפח את המרחב הדרוש ואת הגישה הבין-תחומית.

4. חשיפה לתעשייה ולמגזרי תעסוקה רלוונטיים אחרים

המונח 'תעשייה' משמש במובן הרחב ביותר, כולל כל התחומים של מקומות עבודה עתידיים ומעורבות ציבורית, מתעשייה לעסקים, לממשלה, לארגונים לא ממשלתיים, לארגוני צדקה ולמוסדות תרבות (לדוגמה, מוסא). זה יכול לכלול מיקומים במהלך הכשרה המחקר; מימון משותף; מעורבות של אנשי אקדמיה מן הענף הרלוונטי בהדרכה / בהוראה של הוראה ופיקוח; קידום תרומה כספית של התעשייה הרלוונטית לתכניות דוקטורט; טיפוח רשתות בוגרים שיוכלו לתמוך במועמד (לדוגמה, תוכניות הדרכה אישית) והתכנית, וכן מגוון רחב של אנשים / טכנולוגיות / העברת ידע.

5. רשת בינלאומית

הכשרה דוקטורט צריך לספק הזדמנויות עבור הרשתות הבינלאומיות, כלומר באמצעות מחקר משותף, שיתוף tutelle, תארים כפול משותף. יש לעודד ניידות, בין אם באמצעות ועידות, ביקורי מחקר קצרים, והכרות שנייה או שהייה בחו"ל.

6. הכשרה מיומנויות להעברה

"מיומנויות הניתנות להעברה הן מיומנויות שנלמדו בהקשר אחד (לדוגמה, מחקר) המשמשות באחר (לדוגמה, תעסוקה עתידית בין אם מדובר במחקר, עסקים וכו '). הן מאפשרות ליישם וליישם באופן יעיל מיומנויות הקשורות למחקר ולימוד. ניתן לרכוש מיומנויות הניתנות להעברה באמצעות הכשרה או ניסיון עבודה ". זה חיוני כדי להבטיח כי מספיק חוקרים יש את הכישורים הנדרשים על ידי הכלכלה מבוסס ידע. דוגמאות כוללות תקשורת, עבודת צוות, יזמות, ניהול פרויקטים, IPR, אתיקה, תקינה וכו '.

עסקים צריכים גם להיות מעורבים יותר בפיתוח תוכניות הלימודים והדוקטורט הכשרה כך המיומנויות להתאים טוב יותר לצרכים תעשייתיים, הבניין על העבודה של הפורום העסקי של האוניברסיטה ואת התוצאות של הפרויקט DOC-CAREERS EUA. ישנן דוגמאות טובות של גישות בין-תחומיות באוניברסיטאות המביאות יחדיו מיומנויות החל ממחקר ועד מיומנויות עסקיות ועסקיות, ובין יצירתיות ועיצוב לכישורים בין-תרבותיים.

.7 הבטחת איכות

יש לקבוע את נהלי האחריות על בסיס המחקר של הדוקטורט ועל כן יש לפתחם בנפרד מאבטחת האיכות במחזור הראשון והשני.

מטרת הבטחת האיכות בחינוך לדוקטורט היא לשפר את איכות סביבת המחקר וכן לקדם נהלים שקופים וחשובים בנושאים כגון קבלה, פיקוח, הענקת תואר דוקטור ופיתוח קריירה. חשוב להדגיש כי אין מדובר בהבטחת האיכות של הדוקטורט עצמו אלא בתהליך או במחזור החיים, החל בגיוס ועד סיום הלימודים.

Programs taught in:
אנגלית
אִיטַלְקִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

University of Camerino the international School of Advanced Studies

שטח: מדעי החברה והחברה ... [+]

שטח: מדעי החברה והחברהמשפט אזרחי וחוקיות חוקתיתזכויות יסוד בחברה הגלובליתמשפט אזרחי וחוקיות חוקתית

תכנית הלימודים חוק האזרחות והחוקיות החוקתית רודף את רכישת המתודולוגיות שמטרתן לפתח טכניקות פרשנות המתאימות למורכבותו של החוק בתוקף; היכולת לפרש על בסיס תקנות ערך לאומי, אירופי ובינלאומי בקשר ליחסים של המשפט הפרטי; הפרשנות מחדש של היחסים הכלכליים המשפטיים במסגרת הפרספקטיבה הפרסונליסטית החוקית הקיימת.... [-]

איטליה Camerino
November 2019
תכנית מלאה
3 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Camerino the international School of Advanced Studies

שטח: אדריכלות, תכנון, תכנון ... [+]

שטח: אדריכלות, תכנון, תכנוןאדריכלות, תיאוריות ועיצובעיצוב חדשנותתכנון עירוני בר קיימא

מקומות הוראה - Ascoli Piceno - אתר הלוויין של אוניברסיטת קמרינו

[-]
איטליה Camerino
November 2019
תכנית מלאה
3 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Camerino the international School of Advanced Studies

שטח: מדעים וטכנולוגיה ... [+]

שטח: מדעים וטכנולוגיהמדעי המחשבמָתֵימָטִיקָהתהליכים פיסיקליים וכימיים במערכות כדור הארץפיזיקה תיאורטית וניסוייתמדעי המחשב

תכנית הלימודים לתואר השלישי ב "מדעי מחשב" מבוסס על נושא מחקר מרכזי על "מודלים, ניתוח, אימות רשמית ופריסה של מערכות מבוזרות" הכולל מגוון של נושאים מדעיים, ביניהם מודלים וניתוח של תהליכים עסקיים ויישומי מוכוונת שירותים ; שיטות ושפות למערכות מורכבות; וניתוח, אימות ובדיקה של מערכות מבוזרות.... [-]

איטליה Camerino
November 2019
תכנית מלאה
3 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
Address
International School of Advanced Studies Polo di Alta Formazione Via Madonna delle Carceri 9
62032 Camerino, Marche, איטליה