Selinus University of Science and Literature

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה שלנו היא מוסד חופשי ופרטי. זה רשום כחוק IBC במדינת חבר העמים של דומיניקה ובאיטליה כמוסד קבע. זוהי אוניברסיטה בינלאומית עצמאית העוסקת אך ורק בחינוך מקוון ולמידה מרחוק: במילים אחרות, אוניברסיטה פתוחה למבוגרים שמבצעת את עבודתו המוסדית ברצינות.

התלמידים הבוגרים שלנו עובדים קשה מאוד כדי להשיג את התארים. אוניברסיטה זו אינה מעולם לא הייתה בית-תואר ואנחנו נדחה מייד בקשות מסוג זה. הדגש העיקרי שלנו תמיד היה להציע את החינוך האיכותי ביותר לתלמידים הבוגרים שלנו. תארים שהוענקו על ידי אוניברסיטת Selinus הוכרו בינלאומית על ידי המגזר הפרטי והתקבלו על ידי עסקים רב לאומיים.

לגבי ההסמכה, במיוחד לסטודנטים מארצות הברית, אנחנו אף פעם לא מתעייפים מהסבר מערכת המציאות. קבלת הסמכה בארצות הברית היא וולונטרית

בתי ספר בדרך כלל מכירים את תקני הסוכנות זמן רב לפני כן ומקדישים כמה חודשים להיערכות לבדיקת ההסמכה שלהם. אם הם עוברים את הסקירה וזוכים בהסמכה, זהו אישור של בית הספר שלהם כמוסד לגיטימי להשכלה גבוהה העומד ברמת איכות מקובלת. בתי ספר מסוימים עשויים לכלול את מצב ההסמכה שלהם במידע המכללה שהם מציגים בפני תלמידים פוטנציאליים.

כמו שיש סוכנויות הסמכה מוכרות, כך יש סוכנויות לא מוכרות. פירוש הדבר פשוט שהסטנדרטים שלהם לא נבדקו על ידי משרד החינוך או על ידי CHEA. ישנן סיבות רבות ומגוונות לכך שסוכנות עלולה להיות בלתי מוכרת. לדוגמה, ייתכן שהסוכנות פועלת למען הכרה עם המחלקה או CHEA, או שהיא עשויה לא לעמוד בקריטריונים להכרה על ידי אף ארגון. לא משנה מה הסיבה, חשוב לזכור זאת בעת בחינת מידע על מכללות.

עליכם לראות בזהירות סוכנויות הסמכה לא מוכרות עד שתוכלו להעריך את המוניטין שלהן. לסוכנות לא מוכרת אין בהכרח סטנדרטים נמוכים של איכות, אך חשוב לדעת שמעסיקים רבים בארה"ב מכירים רק בתארים ממוסדות שהוסמכו על ידי סוכנות מוכרת.

מסיבה זו האוניברסיטה שלנו מקבלת רק סטודנטים שהוקמו כבר באופן מקצועי. התלמידים שלנו משתמשים בתואר, לא כדי למצוא עבודה, אלא כדי לתת לגיטימציה לתפקידם המקצועי, שכבר עוסק בהצלחה. עם תואר מהאוניברסיטה מרוויח סלינוס הערכה, כבוד ויוקרה, ומשפר לעיתים קרובות את מצבו החברתי ועבודתו.

126129_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

איך ללמוד בסלינוס

סטודיו SUSL

קורסים לתארים באוניברסיטת סלינוס למרחקים כוללים לימוד ספרי לימוד שהוקצו והפקת דוחות על קריאת ספרי לימוד שבוצעו, על פי ההנחיות שקבעו האוניברסיטה סלינוס והאוניברסיטה הפדגוגית שתוכלו למצוא בקישור "פדגוגיה" של אתר האינטרנט של אוניברסיטת סלינוס.

סטודנטים בוגרים יכולים להירשם לתכנית APEL (הסמכה של למידה חווייתית קודמת). תכנית זו שמורה לאנשי מקצוע, יזמים, מנהלים, בעלי תפקידים, סופרים, אמנים וכו '. עם תעודת בגרות וגיל 25 לפחות ושלוש שנות פעילות שהפגינו במחקר הם בחרו סניף. דרוש 30 שנה לתואר שלישי.

פֵּדָגוֹגִיָה

מערכת הלימודים של אוניברסיטת סלינוס למדעים וספרות, היא מותאמת לכל סטודנט בנפרד והיא מבוססת על "יחידות הוראה" המורכבות מטקסטים, מסרים והרצאות, קורסי וידיאו, ספרים אלקטרוניים. הבחינות מוחלפות בדוח למידה קצר (יחידת בחינות) שפותח כעבודת עבודת מיני.

חומרי הלימוד, על פי תחום הלימוד, נבחרים ונבחרים כדי לעודד חשיבה ביקורתית ויישום מעשי של הידע שנרכש. מיושמת שיטה פדגוגית על מנת לסייע לתלמידים, מבוגרים, העוסקים לעתים קרובות בעבודה ובמשפחה, לחשוב באופן ביקורתי ולהתייחס בידע לספרים ושיעורי הווידיאו המומלצים מחד על ידי הגדלת היכולות האינטלקטואליות שלהם, מצד שני היכולת לפתח כתיבה משולבת. פרויקטים.

מערכת למידה חינוכית ללא כוח המובילה את התלמיד, ואחריו יועץ הסטודנטים שלו, לחקור באופן חופשי תוכנית למידה ספציפית המבוססת על רכישות אישיות כדי לעמוד בזמנה ולהשיג את יעדיה. באוניברסיטת סלינוס לסטודנט אין חובות ללמוד מיד או לפני תאריכים ספציפיים. הוא יכול לקרוא את הטקסטים שלה ולעיין בכל שיעור וידיאו פעמים רבות ולגלות את השיטה האישית שלהם ללמוד. יתר על כן, הוא יכול להתייעץ עם יועץ הסטודנטים שלו בכל עת, לקבלת עזרה, בירור, תמיכה.

מה שמוערך לצורך תכנית הלימודים אינו מידע פשוט שנלמד, מכיוון שהתפתחות המחשבה שהתלמיד מעבר לתפיסתו הפשוטה של הנושא הרעיוני, חייבת להיות מעל לכל כוח של ערך המצפון והמודעות לכך שהמחקר אינו עיבוד פשוט של מושגים מועילים פחות או יותר, כמודל שמיש לשימוש בצורה יעילה לצרכים החברתיים שלהם, אנושיים ואזרחיים.

בקצרה, המודל הפדגוגי של אוניברסיטת סלינוס הוא "להביא" את החוויה האמיתית של הסטודנט בהקשר חינוכי שימושי בשיפור היכולת האינטלקטואלית וההערכה העצמית הגלובלית של מיומנותם הפוטנציאלית, בכדי להשיג במהירות את האינטלקטואל והמקצועי שלהם. יעדים.

ההכרה בזיכויים מאוניברסיטת סלינוס ניתנת בחלקה על ידי "קריאה" של מבקרי המקצוע של הסטודנט ובחלקה על ידי הערכת הדו"ח שנערך על ידי הסטודנט המחליף את הבחינות המסורתיות.

סטודנטים באוניברסיטת סלינוס הם מבוגרים המעורבים בעולם העבודה והמקצועי. כדי להירשם עליך להיות בן 23 שנים לפחות לתכניות רגילות ולפחות 25 שנים לתוכניות APEL למקצוענים. להירשם לתכנית להענקת דוקטורט. נדרש גיל 30 לפחות.

מיקומים

בולוניה

כתובת
8, Copthall, Roseau Valley 00152, Commonwealth of Dominica
94277 בולוניה, אמיליה-רומאניה, איטליה

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: