קרא את התיאור הרשמי

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) הוא מרכז מצוינות למימון. ממוקם בווינה (אוסטריה), הוא נוסד על ידי המכון ללימודים מתקדמים (IHS), אוניברסיטת וינה, ואת WU (אוניברסיטת וינה לכלכלה ועסקים). שלושת המוסדות הללו התאחדו, והמומחיות שלהם, ליצור מוקד בווינה במטרה לייצר מחקר בעל שם בינלאומי ולספק חינוך תחרותי לתואר שלישי.

VGSF מציע תוכנית מובנית, במשרה מלאה דוקטורט האוצר. אנו מציעים סביבת למידה ומחקר מגרה ותמיכה כספית לתלמידים מצטיינים מרחבי העולם. הפקולטה שלנו כוללת פרופסורים וסטודנטים זוטרים מ- IHS, מאוניברסיטת וינה, ומ- WU. הם אנשי מקצוע מובילים, בתחום מחקריהם, המפרסמים בכתבי עת בולטים. VGSF מזמין באופן קבוע חוקרים מובילים ללמד קורסים ולהציג את עבודתם הנוכחית. הבוגרים שלנו מצפים לקריירה מתגמלת במוסדות אקדמיים מובילים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) מזמין סטודנטים מבטיחים עם פרופילים אקדמיים מצטיינים להגיש מועמדות לתכנית הדוקטורט שלנו במימון. VGSF הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין ... [+]

דוקטורט במימון - Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) מזמין סטודנטים מבטיחים עם פרופילים אקדמיים מצטיינים להגיש מועמדות לתכנית הדוקטורט שלנו במימון. VGSF הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין שלושה מוסדות: המכון ללימודים מתקדמים (IHS), אוניברסיטת וינה, ואת WU (אוניברסיטת וינה לכלכלה ועסקים).

נקודות עיקריות של התוכנית:

תוכנית הדוקטורט היא תוכנית בת 5 שנים, במשרה מלאה, המובנית לקורסים ומחקרים. תלמידי הדוקטורט נהנים מסביבת מחקר ומחקר מגרה ומקבלים הדרכה מתמשכת של הפקולטה לאורך כל תקופת התכנית. ב VGSF, אתה יותר מאשר תלמיד; אתה עמית וחבר בקהילה שלנו. חברי הסגל הם מומחים מובילים בתחומם ומשתפים פעולה עם אנשי מקצוע ואנשי אקדמיה בעלי שם מכל רחבי העולם, אשר מוזמנים באופן קבוע ל- VGSF להרצאות אורח או סמינרים.... [-]

אוסטריה Vienna
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית