Institute of Science and Technology Austria (IST Austria)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Institute of Science and Technology Austria (IST Austria) הוא מכון בינלאומי צעיר המוקדש למחקר בסיסי וחינוך לתארים מתקדמים במדעי הטבע והמתמטיקה, הממוקם בקוסטסטרנובורג בפרברי וינה.

IST אוסטריה מחויבת לערוך מחקר ברמה העולמית. עד שנת 2026, עד 90 קבוצות מחקר יבצעו מחקר בסביבה חדישה בינלאומית.

אחד מסימני ההיכר של תוכנית דוקטורט IST אוסטריה הוא החוויה המשותפת ללימודים מתקדמים. שלב חקר ראשוני מעודד חשיפה רחבה לגישות ולבעיות מדעיות חשובות. זה מאפשר לסטודנטים להניח בסיס איתן למחקר אינטנסיבי בשלב השני של תוכנית הדוקטורט.123859_IST_Austria_aerial-2_resized.jpg

הקדשה למחקר בסיסי במדע

אסטרטגיית גיוס הסגל של IST אוסטריה מכוסה על ידי המוטו אנשים לפני האזור; איכות לפני המהירות . אנו מחויבים להביא את מיטב המוחות בעולם לאוסטריה כדי להמשיך במחקר מדעי בסיסי חדשני. המכון נחנך בשנת 2009 והוא יגדל לכ -90 קבוצות מחקר עד שנת 2026. המומנטום המרגש הזה מונע קדימה על ידי כל מדען שנוסף לצוות שלנו, כולל כל סטודנט לתואר שלישי.

קהילה מדעית בינלאומית ומגוונת

המדענים שלנו, מפרופסורים ועד פוסט-דוקס לסטודנטים, מגיעים מכל קצוות תבל, המייצגים למעלה מ- 70 לאומים שונים ובונים על מחקר ותארים שנצברו ממיטב מכוני המדע והאוניברסיטאות העולמיות.

דובר אנגלית

אנו משתמשים באנגלית בכל המכון כשפת ההוראה והתקשורת.

בינתחומית

תכנית הבוגרים שלנו בסגנון ארה"ב מתאפיינת בהכשרה מקיפה ומודרנית עם דגש מיוחד על תחום בינתחומי.

הגרף הבא מציג שיתופי פעולה חוצי קבוצות ב- IST אוסטריה, המבוססים על פרסומים משותפים משנת 2018.

Cross_Group_Collaboration_2018_IST-Austria_Interdisciplinarity-1.png

הדרכת מחקר מהשורה הראשונה

סטודנטים עובדים בצמוד עם סגל מצטיין בקבוצות מחקר קטנות ויש להם גישה למתקנים מהשורה הראשונה. התלמידים מבלים את השנה הראשונה בסיום שיעורי הלימוד והסיבובים לפני שהם משתייכים לקבוצה.

השלב הראשון של הבדיקה מאפשר לסטודנטים להיות בטוחים שנושא המחקר, כמו גם קבוצת המחקר, הם ההתאמה הטובה ביותר עבורם לפני שהם יוצאים למחקר תזה מעמיק בשלב השני.

כניסה עם תואר ראשון או שני

אנו מקדמים בברכה סטודנטים עם תואר ראשון או שני תואר שני במדע, להגיש מועמדות לתכנית הדוקטורט שלנו.

6 מסלולי לימוד

ישנם שישה מסלולים של לימודי דוקטורט:

 • ביולוגיה
 • מדעי המחשב
 • מדעי נתונים
 • מָתֵימָטִיקָה
 • מדעי המוח
 • פיזיקה

קבוצות מחקר

 • 53 קבוצות מחקר בשנת 2019
 • 90 קבוצות מחקר עד שנת 2026

" סטודנטים הם אורך החיים של המדע. "הקשיבו למה שיש לפרופ 'דריה סייהאוס לומר על חשיבותם של סטודנטים באוסטריה.

יחידות שירות מדעי

יחידות שירות מדעי (SSU) מספקות תמיכה לצרכי המחקר של המדענים. IST אוסטריה מארחים את ה- SSU הבאים:

 • מתקן ביו-הדמיה
 • מתקן מיקרוסקופיה אלקטרונית
 • סִפְרִיָה
 • מתקן למדעי החיים
 • חנות מכונות של מיבה
 • מתקן ייצור ננו
 • מתקן פרה-קליני
 • מחשוב מדעי

מענקים

בכל תחומי המחקר מימון הוא נושא חשוב מאוד. IST אוסטריה מסתמכת על מקורות מימון מגוונים כדי לתמוך בכל חוקריה. משרד Grant נמצא במקום כדי לתמוך במדעני IST שירצו להגיש בקשה למימון חיצוני.

עם הקמתה של IST אוסטריה בשנת 2006, 95 מיליון יורו הונחו בצד על ידי הממשלה הפדרלית כתקציב מותנה ותלותי ביצועים שניתן היה להבטיח רק אם המכון משיג סכום זהה בקרנות צד ג 'עד 2016. ל- IST אוסטריה יש הצליחו בצורה יוצאת דופן בגיוס כספי צד ג 'במהלך השנים האחרונות. מתוך 53 הפרופסורים שנמצאים כיום בחוזה, 34 פרופסורים - שני שלישים - קיבלו מענק ממועצת המחקר האירופית. בשנת 2016 בלבד הוענקו שלושה מענקים מתקדמים, שני מענקי קונסולידציה וחמישה מענקים מתחילים למדענים באוניברסיטת IST אוסטריה. בית הספר לתארים מתקדמים הוא הנהנה מאחד הפרסים הגדולים ביותר שקיבלו במכון עד כה: 4.4 מיליון יורו הוענקו בשנת 2015 לתכנית הדוקטורט הבינתחומית של IST אוסטריה על ידי מענק של מארי סקלודובסקה-קירי מהאיחוד האירופי.

בסך הכל, המכון רכש יותר מ -120 מיליון אירו במימון מדעי של צד שלישי. בנוסף, IST אוסטריה קיבלה תרומות מהמגזר הפרטי בשווי של כ 18.5 מיליון יורו. יחד זה מסתכם במעל 130 מיליון אירו במימון צד ג '.

מכון קולוקיה

מכון הקולוקוויום השבועי הוא סמינר המחקר הראשי באוסטריה. מדענים מרחבי העולם ומכל תחומי מדעי הטבע מוזמנים להציג את הממצאים האחרונים שלהם.

הערכות המכון

על בסיס קבוע, מבקרים במכון על ידי פאנלי ביקורת בינלאומיים המורכבים מדענים מובילים מרחבי העולם (כולל זוכי פרס נובל) כדי להעריך הערכה עצמאית של המכון.

קריירה

הבוגרים הנכבדים שלנו עברו לקריירה מצליחה לאחר לימודי הדוקטורט שלהם באוסטריה.

סטודנטים לתואר שלישי זוכים לתמיכה באמצעות תכניות החונכות שלנו ופיתוח הקריירה המתמקדות באימונים בכישורים הניתנים להעברה לאקדמיה ומחוצה לה. לאורך כל לימודיהם סטודנטים לתואר שלישי נתמכים על ידי שירותי קריירה, המספקים ייעוץ והכשרה לפיתוח קריירה.

כמו כן מתקיימות שיחות TWIST קבועות המאורגנות על ידי משרד העברת טכנולוגיות, שמטרתן לתמוך בחוקרים בפיתוח מסחרי ושימוש בתוצאות המחקר שלהם.

לאן הבוגרים שלנו הולכים?

האינפוגרפיק הזה מראה לאן הבוגרים שלנו הולכים לאחר סיום הלימודים.

IST-Austria_Where-do-alumni-go_piechart-e1541512843946.png

איפה IST אוסטריה?

המכון נמצא רק נסיעה של 25 דקות מווינה, אשר באופן קבוע נבחרה לאחת הערים הטובות בעולם לחיות בהן. התלמידים שלנו יכולים לבחור לגור בקלוסטרנובורג, אזור שקט המוקף ביער יפהפה, או ממש בתוך ההמולה של וינה. יש לנו גם מספר אפשרויות דיור בקמפוס.

מיקומים

Klosterneuburg

כתובת
Am Campus,1
3400 Klosterneuburg, אוסטריה תחתית, אוסטריה